Контакти

Юридичний сайт “Центр Перевірки Нерухомості” знаходиться у м. Київ. Фахівці з нерухомості надають юридичні послуги на всій території України та за кордоном. Головний акцент робиться на передпродажної перевірки документів об’єкта нерухомого майна. Покупець повинен знати, що пропонує продавець. Дуже часто буває, що під час перевірки виявляється багато ризиків, які можуть у майбутньому поставити покупця у скрутне становище. Тому перевірка нерухомості перед покупкою очевидна и выгодна для покупателей. Вы знаете, что покупаете. В некоторых ситуациях юрист поможет минимизировать риски через внесение правок в договора.

Наша команда знаходиться за адресою:

вул. Січових Стрільців 77, м. Київ, Україна, 04053.

email: office@proverka.com.ua

Зверніть увагу, наш сайт єдиний в Україні, який надає вичерпну інформацію на тему купівлі та продажу нерухомості, а також ознайомлює з юристами та юридичними компаніями, які спеціалізуються на супроводі угод зв’язаних з нерухомостю.

Добиратися до нас зручно та швидко з будь-якої точки Києва. Офіс знаходиться близько до центра Києва і розташований прямо на центральній вулиці в великій офісній будівлі.