Мапа Європи 2024 з країнами та містами

Карта Європи з країнами та містами

Європа – чарівний континент із багатою історією та культурою. Вона є скарбницею для досвідченого мандрівника. Кожен знайде для себе щось своє, від засніжених вершин Альп до залитих сонцем пляжів Середземномор’я. Давайте вирушимо в чарівну подорож, вивчаючи карти Європи.

Для вас ми зробили добірку докладних карт усіх країн Європи з містами і дорогами. Карти країн Європейського союзу. А також: Фізичні, Політичні, Географічні, Залізничні, Автомобільні та інші корисні карти Європи та Європейських країн.

Будь-яке зображення ви можете збільшити при наведенні на нього мишки і відповідно кліку. У модальному вікні з’являється карта в повному розмірі, яка завантажується через натискання правої клавіші мишки. У контекстному меню вибираємо пункт “Зберегти зображення як…”. Вибираємо необхідне місце на жорсткому диску комп’ютера і радіємо результату 🙂.
Карта Європи фото
Детальна політична карта Європи.

На карті показано Європейський континент із державами-членами Європейського союзу, новими членами Європейського союзу з 2004, 2007 і 2013 років, державами-членами Європейської асоціації вільної торгівлі (ЄАВТ), а також розташування столиць країн і великих міст Європи.

Карти Європи з країнами та містами
Детальна політична карта Європи зі столицями та великими містами.
Карта автомобільних доріг Європи
Карта автомобільних доріг Європи.
Велика карта залізниць Європи
Велика карта залізниць Європи.
Карта Європи з Косомса вночі
Карта Європи з Косомса вночі.

Європейський Союз

Європейський Союз (ЄС) – це економічне і політичне об’єднання, що складається з 27 європейських країн. Створений у 1950-х роках як механізм стимулювання економічного співробітництва після Другої світової війни. Він поступово розвивався через добробут, встановлення миру та спільних цінностей серед його членів. ЄС зазнав численних змін і розширень, ставши потужною економічною та політичною силою у світі. Його метою є створення єдиного ринку, забезпечення свободи пересування людей, товарів, послуг і капіталу, а також встановлення загальних правил і норм у різних галузях, як-от торгівля, конкуренція, сільське господарство та інші.

Рекомендуємо почитати статтю Найвищі будівлі Європи.

Хто придумав першу карту Європи?

Слід сказати, що перша карта світу з’явилася в 1150 до н.е. в італійському місті Турин.
Першу відому карту Європи було створено античними греками. Одним із найбільш ранніх прикладів таких карт були географічні креслення Гомера, що датуються приблизно VIII століттям до нашої ери. Однак, ця карта була радше схематичним зображенням географії, ніж точною картою, як ми звикли бачити сьогодні. Точніші карти почали розроблятися в стародавньому Римі і надалі в середньовічній Європі.

Як починався Європейський Союз

Ідея створення Європейського Союзу виникла після двох великих воєн, що сталися в Європі. Країни Європи побачили, що краще працювати разом, ніж воювати одна проти одної.

На початку тільки 6 країн Європи почали співпрацювати:

 1. Германія
 2. Бельгія
 3. Люксембург
 4. Франція
 5. Нідерланди
 6. Італія

Незабаром до них приєдналися інші країни Європи, і таким чином було створено Європейський Союз.

Сьогодні до Європейського Союзу входять 27 країн.

Ці країни:

 1. Австрія
 2. Бельгія
 3. Болгарія
 4. Хорватія
 5. Кіпр
 6. Чехія
 7. Данія
 8. Естонія
 9. Фінляндія
 10. Франція
 11. Німеччина
 12. Греція
 13. Венгрія
 14. Ірландія
 15. Італія
 16. Латвія
 17. Литва
 18. Люксембург
 19. Мальта
 20. Нідерланди
 21. Польща
 22. Португалія
 23. Румунія
 24. Словакія
 25. Словенія
 26. Іспанія
 27. Швеція

В червні 2016 року Велика Британія вирішила припинити членство в Європейському Союзі. Отже, з 31 січня 2020 року Сполучене Королівство більше не є частиною Європейського Союзу.

Даний контент повністю відповідає на такі ключові слова: країни ЄС, країни Європейського Союзу, онлайн-мапа західної Європи, східної Європи, центральної Європи, політична карта Європи, політична карта Європи, політична карта Європи.

Подивіться відео: Столиці країн Європи, Віртуальна подорож до дня Європи

Джерела:
https://www.nationsonline.org/oneworld/europe_map.html
https://european-union.europa.eu/easy-read_en

Наступний запис
Карта Львова в форматі онлайн 2024
Попередній запис
Карта Одеси 2024
Подібні статті
5 /5
На основі оцінки 1

Відгук від 1 користувача

  • 4 місяці тому

  На цих картах можна дуже легко показати будь-яку країну Європи. Хороша якість зображень.

Додати відгук
 • Рейтинг