Адвокати в Одесі

Що ми пропонуємо для вирішення юридичних питань

В нашому каталозі адвокатів ми зібрали справжніх професіоналів своєї справи, які готові прийти вам на допомогу. Адвокатські послуги в Одесі – це запорука успішного вирішення спірного питання, вершина юридичної експертизи в цьому регіоні. Якщо вам потрібна кваліфікована юридична допомога в Одесі для вирішення складних правових питань, то в нашому каталозі юридичних фірм, ви знайдете достойних юристів, які запропонують вам широкий спектр послуг.

При ознайомлені з профілем фахівця ви побачите, який він має досвід і професіоналізм в конкретних сферах права. Незалежно від того, чи є у вас справа про розлучення, питання спадщини, ДТП, житлові спори з сусідами або навіть кримінальне провадження, досвідчені адвокати гарантують вам компетентну допомогу.

В місті Одеса, яке по праву вважається одним з найбільших і найактивніших в Україні, щодня відбувається безліч подій, включно з ДТП і злочинами. Важливо розуміти, що своєчасне звернення до адвоката може визначити подальшу долю вашої справи і вирішити, чи дійде вона до суду.

Коли потрібно звертатись до адвоката

Якщо ви зіткнулися з правовими проблемами, які можуть мати юридичні наслідки, ваш перший крок повинен бути спрямований на отримання консультації в адвоката у місті Одеса. Для допомоги в питаннях як кримінального, так і цивільного права, як для фізичних, так і для юридичних осіб, на початкових етапах або на етапі судового розгляду, вам слід звернутися в будь-яке адвокатське бюро із нашого каталогу. Ви знайдете повний перелік юридичних послуг, що надаються певним адвокатом, на його власній сторінці.

Вартість юридичної допомоги може варіюватися залежно від різних факторів, тому для точного розрахунку необхідні додаткові деталі. Важливо зазначити, що ціна на юридичні послуги може змінюватися залежно від обставин, пов’язаних із виконанням завдання клієнта. На нашому сайті ви також можете ознайомитися з орієнтовними тарифами. Зазвичай оплата адвоката проводиться за годину його роботи.

Здебільшого перша консультація в адвоката є інформаційною та безоплатною. За умови укладення договору на надання правничої допомоги виставляється рахунок. В рамках консультації досвідчений адвокат в Одесі звершує такі кроки:

 1. Аналізує наявні матеріали у вашій справі.
 2. За необхідності вивчає судову практику, пов’язану з вашою ситуацією.
 3. Дає попередній аналіз щодо результату вашого юридичного процесу.
 4. Надає варіанти розв’язання вашої проблеми, детально обговорюючи плюси, мінуси і можливі ризики.

Отримавши детальні відомості від адвоката, ви можете прийняти рішення про самостійні дії або укладення договору на надання юридичної допомоги, якщо вам потрібна кваліфікована підтримка юриста. Другий варіант зазвичай є кращим, оскільки професійний підхід значно підвищує ймовірність успішного вирішення ваших юридичних питань порівняно зі спробами вирішити їх самостійно.

Послуги адвокатів в Одесі

Серед основних причин звернення людей до адвокатів можна виділити слідуючі:

 • Сімейні спори, включно з розлученнями, розподілом майна та врегулюванням питань, пов’язаних із дітьми.
 • Розбіжності зі страховими компаніями, пов’язані з отриманням страхових виплат і розглядом страхових випадків.
 • Розгляд адміністративних справ та оскарження адміністративних рішень і штрафів.
 • Проблеми з банками за кредитними договорами, включно з переглядом умов кредитування та захистом прав споживачів.
 • Стягнення заборгованостей, коли необхідно повернути борги, отримані від боржників.
 • Спори з компаніями-забудовниками у сфері нерухомості та будівництва.
 • Земельні конфлікти, пов’язані з правами на земельні ділянки та їх використанням.
 • Проведення угод з рухомим і нерухомим майном, включно з купівлею, продажем та орендою.
 • Спадкові, податкові та трудові спори, що стосуються питань спадщини, оподаткування та трудових відносин.
 • Захист прав споживачів у разі порушень в угодах і наданні послуг.
 • Участь у процесах виконавчого провадження, пов’язаних із дотриманням судових рішень.
 • Юридична допомога в кримінальних справах.

За допомогою звертаються не тільки фізичні особи, але й бізнесмени для представлення інтересів своїх компаній у господарських судах, супроводу адміністративних процесів, допомоги в питаннях стягнення боргів і реєстрації або ліквідації юридичних осіб. Тому юристи завжди готові надати якісну допомогу в різноманітних юридичних питаннях.