Є бренди, які вже ассоціюються з якістю. Взяти хоча б добре відомий нам Knauf: в Україні він працює з 1997 року. Розпочав з виготовлення гіпсокартону на базі заводу “Строймак”, переобладнаного під новітні стандарти того часу, продовжив відкриттям навчального центру в Києві (1999 р) та фірм з реалізації, під маркою “КНАУФ Маркетинг” в різних містах країни. Далі — запуск цеху сухих сумішей (2007 р), старт видобутку в сировинному кар’єрі в Тернопільскій області, налагодження виробництва грунтовок та металевих профілів у столиці (2016 р) та багато іншого.
Тож українці мали час, щоб на власному досвіді переконатися в перевагах гіпсокартону Knauf. А для тих, хто цього ще не зробив, ми розповімо, які плюси він має.
Розміри як ключова перевага
Виробництво суворо стандартизовано, і це допомагає гарантувати не тільки якість будматеріалу, а ще й зручність його використання. Гіпсокартон Knauf випускається листами сталого розміру, найбільш ходовими з яких є:
- 2000 на 1200 на 9,5 мм;
- 2500 на 1200 на 12,5 мм;
- 3000 на 1200 на 12,5 мм;
- 2500 на 1200 на 6,5 мм.
Завдяки стандартизованим розмірам можна заздалегідь розрахувати кількість листів. Це зменшить майбутню обрізку та кількість стиків, також дозволить купити рівно стільки гіпсокартону, скільки потрібно. Мінімізуйте витрати.
Стовідсоткова екологічність складу, запатентованого Кнауф
Широкий вибір додаткових властивостей
Зайдіть до сучасного інтернет-магазину будматеріалів, наприклад, до https://alkiv.ua/ua/, і побачите, що він продає відразу декілька видів листів. І кожен з них користується попитом. Перевага рішень німецького бренду ще в тому, що можна купити гіпсокартон Кнауф на будь-який випадок:
- вологостійкий — для оздоблення ванної кімнати чи санузла;
- вогнетривкий — для приміщень з підвищеним рівнем пожежонебезпеки;
- звичайний — щоб обшити стіни в оселі чи офісі.
А також тонкий лист ГКЛ для створення арок, ніш, багаторівневих, ламаних, складних за формою поверхонь. І кожен — фірмової сталої якості Knauf.
Високий рівень виконання навіть у дрібницях
Відразу 2 робочі кромки, маркування, що полегшує розрізання листа на дві чи три частини, лицьова розмітка, яка пришвидшує монтаж. З’єднання типу ПЛУК, яке зміцнює стик та запобігає появі тріщин. І всі ці технології реалізовані в одному, здавалося б, звичайному листі. На такому рівні дрібниць просто не буває.
Якщо купувати, то найкраще, й сьогодні це гіпсокартон Knauf.