Рішення для максимального комфорту в Mercedes-Benz

Mercedes-Benz фото

Німецький концерн Mercedes-Benz Group AG дбає про безпеку водія та пасажирів, тому додає до кожного авто системи для підтримки на дорозі. Вони гармонійно поєднуються з розробками для комфорту учасників дорожнього руху. У офіційного дилера можна вибрати Мерседес-Бенц, який подарує задоволення під час поїздки.

Розглянемо системи для комфорту, реалізовані в автомобілях E-Класу після рестайлингу. Так, кожен користувач оцінить систему мультимедіа MBUX, якою легко керувати за допомогою дотику, жестів або голосу. Авто легко виконує команди користувача ー перемикає композиції, набирає потрібний номер, знаходить прогноз погоди.

Пакет ENERGIZING та інші розробки для зручності в дорозі

Ці рішення допоможуть водієві розслабитись та відпочити за кермом. Це можливо за допомогою улюбленої музики, підсвічування салону (пропонується понад 60 кольорів), підігріву або вентиляції сидінь. Навіть далека подорож даруватиме задоволення, якщо активувати функцію масажу.

Всі ці складові присутні в програмах, які можна запускати залежно від настрою та самопочуття. ENERGIZING COACH ー це тренер, який працює на основі інтелектуальних алгоритмів та пропонує різноманітні рішення для комфорту. Підтримувати здорову свіжість повітря в салоні допоможе пакет AIR-BALANCE з ароматизацією, очищенням та іонізацією.

Залежно від моделі авто, можуть бути доступні додаткові опції під час стоянки. Наприклад, спеціальні відеоінструкції для розслаблення м’язів, які допоможуть підтримувати тонус під час довготривалої подорожі. У гібридних модифікацій є режим PowerNap або короткий відновлювальний сон, ним можна скористатися на паркуванні або під час заряджання.

Додаткові пакети й рішення для комфорту

Доступних модифікацій багато, тому кожен покупець зможе найти оптимальний варіант залежно від бюджету та власних побажань. Якщо вибрати пакет ENERGIZING Plus, будуть доступні додаткові ексклюзивні програми ー «Затишок», «Радість», «Тепло». Достатньо активувати будь-яку, щоб створити комфортну атмосферу в салоні й покращити настрій.

Серед інших пропозицій для комфорту:

  • активні мультиконтурні сидіння. Їх можна налаштувати під себе за допомогою повітряних камер, а також скористатися однією з 8 масажних програм;
  • регулювання підтримки попереку. Так, профіль спинки сидіння можна налаштувати під природний згин хребта, щоб подбати про здоров’я спини. Це особливо важливо, якщо на вас чекає довготривала подорож;
  • KEYLESS-GO. За допомогою функції можна закривати або відкривати багажник автоматично, для цього не потрібно торкатися до нього. Вбудована підсвітка допоможе швидко знайти авто в темряві.

Пакети комфорту в Mercedes-Benz допоможуть розслабитися, створити затишну домашню або більш бадьору атмосферу в салоні. Спеціальні опції будуть корисні вранці перед поїздкою, в подорожі, після складного робочого дня й будь-коли.

«Джерело: сайт https://mercedes-benz.kiev.ua».

Наступний запис
Як правильно організувати зберігання товарів у магазині (на складі та в залі)?
Попередній запис
Як обрати інтернет-магазин матраців?
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг