Штукатурні суміші KREISEL

Штукатурні суміші KREISEL

Роль штукатурної суміші полягає у створенні шарів, які захищають стіну – ззовні від атмосферних впливів, а зсередини, наприклад, від вогкості у ванній кімнаті. Тому вибір правильної штукатурної суміші і точне позиціонування матеріалу мають велике значення і вимагають добре обдуманого рішення при покупці. Якщо ви знаходитесь в пошуках розумних рішень, рекомендуємо звернути увагу також на високоеластичний клей для керамогранітної плитки та натурального каменю KREISEL 104.

Штукатурні суміші – види

Штукатурні суміші можна розділити за сферою застосування, способом нанесення та формою. В даний час на ринку доступні:

  • внутрішні штукатурні розчини – відрізняються дуже хорошою адгезією до різних типів основ,
  • зовнішні штукатурні розчини – характеризуються високою стійкістю до атмосферних чинників і біологічного розростання, також можуть використовуватися всередині приміщень,
  • штукатурка для ручного нанесення – найпопулярніші та найулюбленіші приватними інвесторами,
  • штукатурка для машинного нанесення – рекомендуються для дуже великих поверхонь, найчастіше використовуються в комерційному будівництві,
  • сухі гіпсові суміші – найпопулярніший вид суміші для вирівнювання поверхі, вимагає змішування з водою.

Особливості та переваги

  1. Штукатурна суміш KREISEL використовується для традиційних зовнішніх і внутрішніх штукатурних робіт.
  2. Завдяки широким можливостям застосування її можна наносити на всі мінеральні основи, наприклад, керамічну, бетонну та вапняно-піщану цеглу, блоки та пустотілу цеглу.
  3. Розчин морозостійкий, тому його можна використовувати цілий рік.
  4. Висока водостійкість дозволяє використовувати штукатурку в приміщеннях з підвищеною вологістю, таких як ванні кімнати, підвали і кухні.

Пропозиція від виробника

Ми пропонуємо найякісніші готові штукатурні розчини, в тому числі мінеральні, які успішно застосовуються як зовні, так і всередині будівель. У KREISEL ви знайдете якісну продукцію, яка заощадить ваш час, дозволяючи ефективно облицювати стіни з кераміки, керамзитобетону, газобетону та багатьох інших матеріалів. Штукатурні суміші характеризуються різними параметрами, які слід підбирати відповідно до ваших очікувань.

На офіційному сайті кожен майстер зможе більш детально познайомитися з описом кожного товару та його характеристиками. Каталог настільки великий, що кожен знайде ідеальний для себе продукт.

Наступний запис
Плитка під камінь на кухню
Попередній запис
Де купити алмазний диск в Україні?
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг