Тенденція відмови від золота на користь інших металів у прикрасах останніми роками набирає обертів серед молодих людей. Дійсно, з подібними сережками, каблучками і браслетами легко переборщити, і замість стильного образу отримати занадто яскравий і химерний. Про те, як правильно носити золото, щоб було не занадто, – далі в матеріалі.
Відповідні поєднання прикрас
Найчастіше людина виглядає надто «дорого-багато» через те, що одягає багато аксесуарів. Бажання показати все й одразу дійсно погано позначається на кінцевому образі.
Щоб уникнути таких проблем, необхідно правильно комбінувати прикраси. Наприклад, сережки золоті https://zolotakraina.ua/ua/sergi/zoloto/ можна поєднувати з чим завгодно, якщо вони маленькі. Великі ювелірні вироби привертають увагу, тому до них рідко підбирають широкі ланцюжки або брошки.
На руках акцент теж має бути на чомусь одному – пальцях або зап’ясті. Особливо, якщо прикраси великі. Загалом стилісти допускають одночасне використання до чотирьох ювелірних виробів середнього розміру.
Раніше моветоном вважалося надягати на руки понад три каблучки. Але сучасна мода допускає набагато більше прикрас – навіть по кілька на одному пальці. Але в такому разі варто відмовитися від браслетів, щоб не виглядати як індійська принцеса.
Поєднання золота та біжутерії
Такий прийом вважається поганим тоном, навіть якщо йдеться про унікальні прикраси. Різницю в якості матеріалів помітять одразу.
А ось використовувати неоднакові метали загалом дозволено. Одночасно стилісти допускають і кілька відтінків золота.
«Перевантаження» за акцентами
Під час вибору образу необхідно відразу розуміти, яка його деталь буде «центральною». Це можуть бути:
- прикраси;
- вечірня сукня;
- макіяж і зачіска;
- взуття та сумка.
Стилісти допускають деякі поєднання, але в різних місцях. Наприклад, яскраве взуття і незвичайна зачіска матимуть гарний вигляд. А ось сукня з різноманітністю принтів і великі золоті прикраси – далеко не завжди.
Не виграшно виглядають і «перевантаження» в одній зоні – безліч виробів на руках у поєднанні з клатчем, хустка на шиї і великі сережки тощо. Щоб виглядати стильно, необхідно дотримуватися балансу.
Дорогоцінне та напівдорогоцінне каміння
Згідно з етикетом більшу кількість вставок у прикрасах повинні носити жінки у віці. При цьому йдеться не тільки про діаманти – для них підійдуть і поєднання золота з перлами, аметистами, великими зрізами агату, малахіту тощо.
А ось молодих дівчат подібні прикраси старять. Виняток – особливі образи, під які дійсно підходять різні кольорові вставки. Підліткам і зовсім краще зупинити свій вибір на мінімальній кількості каменів – по одному в сережках або в кулоні.
Повсякденні образи
Насамперед важливо звертати увагу на розмір золотих виробів. Вони мають бути невеликими і тонкими, щоб мати гарний вигляд зі щоденним одягом. Виняток – акцентні прикраси на кшталт широких браслетів або довгих сережок.
Потрібно постаратися підібрати каблучки і ланцюжки під кольоротип людини. Тепла весняна й осіння зовнішність для дівчини й чоловіка означає, що вони можуть вибирати класичне жовте золото або рожеве. Власникам холодного кольоротипу підійдуть прикраси з білого або чорного металу. Недотримання цього правила досить часто призводить до того, що виріб невигідно відтіняє шкіру та очі, особливо, коли йдеться про сережки та ланцюжки.