Як зробити квартиру затишною за допомогою декору інтер’єру

Як зробити квартиру затишною за допомогою декору інтер'єру

Щоб нам було радісно повертатися додому, простір, у якому ми живемо, має бути обставлений відповідним чином. Гармонійні кольори, які відображають спокій, затишок, а також різноманітні деталі меблів та іншого декору допоможуть створити квартиру, в яку приємно щоразу повертатися. Інтернет-магазин килимів https://allcarpets.in.ua допоможе вам створити комфорт у домі за допомогою якісних виробів.

Декор для затишку

Залежно від захоплень, способу життя, а також кількості членів у родині, може знадобитися різне наповнення простору. Однак є деякі загальні інструменти, здатні перетворити кімнати на приємні місця. На сайті Allcarpets ви знайдете м’які килими для вітальні та спальні, а доповнити їх такими секретами організації обстановки:

  • М’які тканини. Використовуйте для своїх меблів зручний текстиль із натуральних, теплих матеріалів. Особливо це буде актуально для зимового та осіннього часу. Прикрасьте диван у вітальні м’якими подушками і пледом, на яких буде затишно читати книгу в холодну пору року. Тканини також можна розташувати на кухонні стільці, крісла, заправлену постіль у спальній кімнаті. Вкриватися в холоди краще натуральними матеріалами – під ними буде справді тепло, а синтетичні волокна можуть як викликати алергію, так і не нададуть бажаного тепла. 
  • Тепле освітлення. Для затишку використовуйте жовте світло, джерел якого бажано створити якомога більше, але маленьких. Вмикаючи невеликі джерела світла, ви можете створювати інтимну атмосферу будинку, тим самим заспокоюючи свої думки швидше й ефективніше, що сприятиме якнайшвидшому розслабленню та відновленню сил. Регулюйте освітлення так, як вам зручно. Наприклад, поставивши маленький світильник посеред кухонного столу і ще кілька свічок, ви зможете створити особливу вечерю, під час якої не будете нікуди поспішати і зможете насолодитися товариством своїх домашніх. А якщо хочете почитати улюблений журнал або вивчити книжку, увімкніть торшер посередині вітальні, розташуйтеся на м’якому дивані та направте джерело світла на літературу. Таке гнучке освітлення допоможе вам завжди перебувати в комфорті, чого, як правило, не може подарувати люстра на стелі.
  • Зелені рослини. Живі рослини додадуть вашій оселі повноти, свіжості, очищатимуть простір, а також підвищуватимуть настрій. Зелений колір підійде під будь-який напрямок у стилі інтер’єру, тому сміливо обирайте великі квіти в спальню, вітальню, кухню. Бажано розміщувати їх ближче до світла, біля вікна. Проте є багато різновидів рослин, які не потребують частого поливу, як і освітлення. Обирайте такі види, які задовольнятимуть ваш смак, не викликатимуть дискомфорту під час догляду. Якщо вас часто не буває вдома, то кактуси, пальми або фікуси підійдуть. 
Наступний запис
Розумний будинок: проєктування та монтаж
Попередній запис
Чудеса і можливості деревного полотна
Подібні статті
5 /5
На основі оцінки 1

Відгук від 1 користувача

    • 9 місяців тому

    Оформлення дизайну квартири це насправді непросте мистецтво. Потрібно орієнтуватись в сучасних меблях та товарах для дому, мати вишуканий дизайнерський смак.

Додати відгук
  • Рейтинг