Квіти в Києві від Украфлора – доступна краса

Украфлора - купити квіти в Києві

У сучасного споживача немає жодних складнощів з придбанням квітів. Будь-які рослини доступні у різні сезони. Вам не доведеться шукати тюльпани на 8-ме березня і їх придбання вважати подвигом. Ні, квіти різні представлені у великому асортименті  і доступні сім днів на тиждень.

Головне, знати де купувати квіти в Києві так щоб це були якісні та свіжі рослини. Експерти УкраФлора допоможуть вам підібрати ідеальні рослини і для букету, і для квіткової композиції і для інтер’єрного декорування. Також тут доступні рослини у вазонах, які теж все частіше купують і для декору інтер’єрів, і для подарунку. А чому ні. Не всім до смаку зрізані рослини і якраз квітка у вазоні – вдале рішення на презент.

тюльпани
Тюльпани фото.

Як зробити вибір при такому асортименті?

Складно перерахувати квіти доступні покупцям. Адже представлені екземпляри як місцевої флори, так і екзотичні красуні такі як орхідея, наприклад. До речі, саме тому що квіти імпортуються з різних країн, квіткова сезонність майже втратила свою актуальність. Тобто купити тюльпани або нарциси можна не тільки навесні. Щодо троянд чи їх головної суперниці орхідеї – то вони точно доступні круглий рік причому у такому асортименті, що обрати буває складно навіть для флористів.

Квіти дарувати – то чудова традиція і навіть не треба чекати особливого приводу. Просто презентувати квітку – це вже продемонструвати людині що вона вам не байдужа. Але треба пам’ятати про квітковий етикет. А точніше про те, що колір рослин має велике значення і символізм. Отже, якщо мова йде про коханих – квіти червоного кольору підійдуть для букетів ідеально. Темно-бордові варіації, то вже для колег, бізнес партнерів. Рожеві тональності – то прекрасне рішення для букетів для подруги, сестри, мами. Білі квіти у більшості країн асоціюються з чистотою та цнотливістю, тому саме їх використовують на весіллях чи Хрестинах. Але є країни (Японія, наприклад), де білий колір є кольором смутку і трауру. Якщо у вашій місцевості таких асоціацій білий колір не викликає – сміливо презентуйте білі хризантеми, троянди чи кали.

Спеціалісти по розведенню квітів постійно створюють нові види і підвиди, які вражають формами чи кольорами. Отож якщо треба здивувати за допомогою квіткової композиції, оберіть троянди синього кольору чи фісташкового, пудрового або навіть чорного. Взагалі флористи пропонують різні рішення в тому числі букети:

  • Однакові за кольором і видом квітів. Це якраз про мільйон червоних троянд. Монохромний букет – то композиція, яка складається з квітів одного виду, розміру, кольору;
  • Можна використати квіти одного виду але в різних відтінках. В такому виконанні прекрасно виглядають букети з різнокольорових тюльпанів, айстр, гортензій, гладіолусів;
  • Ще одне рішення – букет з різних квітів але витриманих в єдиній кольоровій гамі. Троянди, айстри, гвоздики – білі, або рожеві, помаранчеві або фіолетові. Головне, підібрати квіти так, щоб вони доповнювали одна одну а не намагалися «перекричати» красою одна іншу;
  • Букеті з квітів різних видів в різних кольорах. Такі композиції виглядають дуже яскраво, головне, щоб все було підібрано гармонійно і кольорова палітра і види рослин.
троянди
Троянди фото.

Але якщо за створення композицій беруться професійні флористи, то всі букети виглядатимуть розкішно. На сайті UkraFlora представлені сотні рослин різних за видами та кольорами. Безперечно, фото не здатні передати красу рослин, тим більше в житті наші квіти виглядають ще красивіше. Але зорієнтуватися з асортиментом фото допоможуть, а наші консультанти вже підкажуть які рішення кращі для якого випадку.

Наступний запис
Особливості стилю неокласицизм
Попередній запис
Сучасні меблі від виробника в Україні
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг