Причини чому варто зареєструвати знак «ТМ»

Зареєструвати знак ТМ

Процес реєстрації торгової марки не займає багато часу, проте може надати значні переваги до його відсутності. Він не тільки означатиме володіння брендом, організацією тощо але й захищатиме права компанії, її власників. Реєстрація торгової марки Україна робиться за лічені хвилини, коли відповідний набір документів вже підготовлений. Проте навіщо взагалі це робити?

Важливість реєстрації торгової марки «ТМ»

Кожен відповідальний бізнесмен знає, що чим раніше будуть зареєстровані розроблені елементи або послуги, тим більше захищеності матиме бренд або організація зараз та у майбутньому. Чому це так важливо?

  • Знак торгової марки на рівні чинного законодавства буде надійно захищати від тих конкурентів, що мають змогу та бажання скористатися вашими досягненнями. Часто бренди можуть без жодної совісті намагатися копіювати один одного, тим самим розповсюджуючи у сфері багато однакових товарів або послуг. Це дуже не вигідно для жодної з компаній, яка відрізняється своєю унікальністю. Реєстрація знаку «ТМ» зможе захистити ваш дизайн, логотип, символ, сайт, інформацію тощо від тих, хто міркує нею скористатися без вашого дозволу. Копіювання будь-якого аспекту вашої діяльності – стає незаконною справою, за яку конкурент може бути приваблений до кримінальної відповідальності.
  • Якщо на товарах чи послугах присутній товарний знак “ТМ” – це означає, що певний елемент вже присвоєний до конкретного обличчя, компанії або організації. Це є своєю чергою важливим фактором для захисту бренду, запобігання випадкам копіювання, підробки, перепродажу. А також викликатиме значно більше довіри від клієнтів та покупців, адже реєстрація свідчить про відповідальний підхід до свого діла, як відповідно і до товарів та послуг. 
  • «ТМ» дозволить зберегти бізнес від різноманітних суперечок, що можуть виникнути щодо ідентичності бренду, товарів. Недобросовісні конкуренти інколи можуть не тільки без запиту красти дизайни, але й мати намір присвоїти їх за свої вироби, досягнення. Тим самим, якщо вони зареєструють свій «ТМ» раніше за вас, ви зможете втратити те, що маєте наразі. Також на законному рівні.  

Ознайомтеся з правилами та описом важливості реєстрація товарної марки https://portal.cx.ua/chy-varto-investuvaty-v-reiestratsiiu-torhovoi-marky-v-ukraini-analiz-vartosti-ta-perevah/ за посиланням, щоб прийняти для себе вірне рішення усвідомлено.

Коли варто робити реєстрацію

Немає певного обмеження у тому, коли саме бажано зробити реєстрацію товарного знаку. Починаючи від планування щойно народжених стартапів, завершуючи великими підприємствами – бажано міркувати про реєстрацію «ТМ», коли ви зрозуміли про її важливість. Добре, якщо досі з брендом не сталося нічого поганого, але ми ніколи не можемо знати, як можуть бути налаштовані конкуренти проти нас.

Наступний запис
Які документи потрібні для розподілу майна
Попередній запис
Як знайти роботу на Jooble: експертні поради
Подібні статті
5 /5
На основі оцінки 1

Відгук від 1 користувача

    • 9 місяців тому

    Це хороший та надійний захист від будь-якого плагіату в інтернеті та офлайн.

Додати відгук
  • Рейтинг