Срібні каблучки з діамантами – аристократичні аксесуари які додають образу шарму

Срібні каблучки Zlato

Існує стереотип, що коли мова йде про діаманти, то в якості «оправи» до них по замовчуванню використовують золото або платину. Але діаманти тим і відрізняються що чудово виглядають на будь-якому фоні в тому числі на кераміці чи сріблі.

срібна каблучка

До речі, срібні каблучки з діамантами користуються великим попитом бо мають особливий вигляд – з одного боку він вражає аристократизмом, а з іншого – йому вистачає і шику і розкішності. Переконатися в цьому незвичайному візуальному ефекті просто – достатньо оцінити фото виробів, представлені на сайті інтернет магазину Злато. Як показує практика, після перегляду фото обов’язково виникає бажання купити красиву срібну каблучку інкрустовану діамантами.

На срібному сріблі чи на чорному?

Срібло – метал слухняний і в руках майстра може набувати різної форми. Крім того для створення різноманіття та вибору, майстри використовують різні техніки обробки металу. Так наприклад, нанесення тонкого шару родію додає сріблу не тільки додаткового блиску але і міцності. Крім того срібло з родієвим покриттям вважається ідеальними вибором для людей з чутливою шкірою. А діаманти на такому блискучому металі виглядають неперевершено і виграють своїми досконалими «краями». До речі, срібло з родієвим покриттям не важко сплутати з білим золотом.

Ще одне рішення – це срібна каблучка з позолотою. Якщо ви все-таки хочете бачити діаманти на золоті, але золоту каблучку придбати не виходить, срібло з позолотою стане чудовим компромісом. На такому фоні діаманти виглядають класично, тобто ідеально.

І нарешті, срібло оброблене за допомогою техніки чорніння. Чорніння перетворює прикрасу на антикваріат, на предмет старовини. А діаманти на такому срібно-чорному фоні виглядають мега круто. Тим більше ніхто не наполягає, що діаманти мають бути тільки прозорими. Хочете вразити оточуючих – срібна каблучка з чорним діамантом підійде для цього завдання  ідеально.

Відрізняються каблучки не тільки варіаціями на тему срібла, але і на тему каменів. Бо коштовне каміння може бути:

  • Маленьким;
  • Крупним (багатокаратним).

Також відрізняються прикраси за кількістю діамантів. Стильно виглядають каблучки з одним каменем, але не менш шикарний вигляд має доріжка з невеликих камінців. Від кількості та розмірів діамантів залежить ціна, на яку також впливає:

  • Складність дизайну каблучки;
  • Вага;
  • Марка бренду;
  • Колекція.

каблучка з діамантом

Та головне, що запропонований на сайті Zlato асортимент, дуже широкий та різноманітний, а отже підібрати для себе оптимальний по всім параметрам варіант буде не складно. І пам’ятайте, каблучка з діамантом в тому числі і срібна – це шикарна ідея для подарунку.

Наступний запис
Меблі – де і які краще купувати?
Попередній запис
Професійний клінінг vs самостійне прибирання: що краще для квартир у Києві
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг