Антіка юридична фірма

Юридична компанія Антіка активно працює в сфері юридичних послуг в Україні вже з 2010 року. Команда надає повний спектр юридичних послуг для як національних, так і міжнародних компаній, що діють в Україні та за її межами. Партнери фірми мають вражаючий досвід у галузі юридичного консалтингу, який перевищує 20 років.

У колективі працює 15 висококваліфікованих юристів, кожен з яких має значний практичний досвід у різних сферах юридичної практики.

Спеціалісти ставлять перед собою завдання відповідати потребам ринку, керуючись такими основними принципами, як вища якість та своєчасність надання юридичних послуг, забезпечення суворої конфіденційності та надання індивідуального підходу до кожного клієнта. Юристи готові професійно вирішувати завдання будь-якої складності, які постають перед нашими клієнтами.

Антіка співпрацює з українськими та міжнародними компаніями, що операційно працюють у різних галузях, таких як телекомунікації, важка промисловість, хімічна і харчова промисловість, автопромисловість, комплексний девелопмент, нерухомість і будівництво, енергетика, енергоефективність, видобуток корисних копалин, оптова і роздрібна торгівля, медіа і спорт, банківський сектор і фінансові послуги.

Юридичні компанії
Наступний запис
Адвокатське бюро Івана Хомича
Попередній запис
Despacho Internacional Intereses legítimos – юридична компанія
Інші компанії
Популярні статті
Додати відгук
  • Якість
  • Ціна
  • Сервіс