Годинники Хублот – досконалість, що не боїться часу

Годинник Хублот баннер, зображення

Не дивлячись на те що сучасні споживачі мають доступ до годинників різних мануфактур, є особливі виробники, імена яких асоціюються з золотим годинниковим стандартом. Hublot – саме те ім’я, яке добре відоме не тільки власникам годинників цієї мануфактури, але і багатьом споживачам у всьому світі. Причому навіть люди,які не слідкують за новинками у світі годинників знають, що Хублот – це постійні інновації, це створення нового та втілення унікальних новаторських ідей. При цьому майстри мануфактури не відмовляються від досягнень свої попередників і вдало поєднують минуле з сучасністю.

Годинник Хублот для мужчин

Тому годинники Хублотhttps://imidge.com.ua/ru/f-watches-hublot/ це аксесуари, які і час визначають, і готові посперечатися з цим «часом», бо навіть через багато років після придбання не втрачають ні свого бездоганного вигляду, ні своєї актуальності в плані фасону, ні своєї функціональності та технічності.

Унікальні поєднання, які створюють ВАУ ефекти

Головне, що відрізняє годинники Хублот – так це поєднання матеріалів, які складно уявити разом. По-перше, майстри Хублот були тими піонерами в годинниковій сфері, які створюючи свій черговий шедевр, поєднали золото з каучуком (нечувана сміливість).

Сучасна годинникова справа після таких інновацій стала більш толерантна і мікс золота та каучуку вже не викликає шоку. Але тоді… тоді Хублот була першою мануфактурою, яка собі таке дозволила. На цьому революційні дії не закінчилися. В хід пішла кераміка, яка відрізняється неймовірною міцністю та витривалістю. Також майстри використовують сапфір і навіть створили свій фірмовий 18-ти каратний сплав золота. До речі Меджік Голд від Хублот неможливо пошкодити і подряпати.

Сапфір – бездоганно прозорий що дозволяє легко роздивитися не тільки стрілки чи часові мітки, а найменші декоративні елементи циферблату. При цьому синтезований сапфір ідеально захищає конструкцію і його нереально пошкодити.

Каучукові браслети, як не дивно, ідеально та гармонійно вписуються в золото-керамічно-сапфіровий мікс. І саме вміння поєднувати різні матеріали і стала візитівкою мануфактури. Але відомі годинники Хублот не тільки цим. Не можна обійти увагою механізми, які використовуються:

  • Unico;
  • Meca-10;
  • Tourbillon;
  • MP-11;
  • Mp-05.

Крайній механізм – це взагалі ще одна інновація у світі годинників, бо він не тільки має 11 заводних барабанів, а й відрізняється 50-ти денним запасом ходу.

Годинник Хублот для жінок

Мануфактура Хублот – це про майбутнє. При цьому майстри не відмовляються від класики і годинникових традицій. Оцінити це неповторне поєднання минулого, сучасного і майбутнього можна навіть за допомогою фото, які розміщені на сайті інтернет магазину Imidge. Як правило, багато з тих, хто побачив годинник Хублот, залишаються враженими цим шедевром. Ну а ті покупці, які придбали одну з моделей мануфактури, поповнюють ряди улюбленців Фортуни.

Наступний запис
Монополія: настільна гра, яка підкорила світ
Попередній запис
Як обрати плюшевого ведмедика?
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг