Верхній душ – запорука комфортного прийняття водних процедур

Верхній душ фото

Кожна людина напевно хоча б раз у житті користувалася ручною душовою лійкою. Це звичний для всіх елемент, який є в кожному будинку. Але останнім часом на ринку з’явився тропічний, або, як його також називають, верхній душ https://imperiyasantehniki.com/ua/santehnika/dush/verhnij-dush.html. В чому його особливості? І які в нього є відмінності від звичайного душа?

Незважаючи на недовге перебування на ринку, нововведення стало доволі популярним серед фахівців і покупців. Людина при першому погляді на верхній душ може подумати, що це та ж добре знайома всім лійка. Але у нього є певні відмінності, в яких варто добре розібратися.

Навряд чи знайдеться людина, яка жодного разу в житті не мріяла опинитися на острові серед пальм і відчувати всю красу освіжаючої тропічної зливи. Зараз кожному це стало доступним, і немає необхідності вирушати в далекі тропіки, щоб відчути всю красу їхнього клімату. Витративши невелику суму і посидівши трохи в інтернеті, можна буде легко отримати те, про що мріялося протягом багатьох років.

верхній душ фото
Верхній душ фото.

Преимущества верхнего душа:

 1. має великі розміри і багато форсунок;
 2. імітує тропічну зливу і забезпечує обволікаючий ефект;
 3. має практичність – руки під час його використання повністю вільні;
 4. може встановлюватися на стелі або стіні;
 5. утворює багато м’яких крапель за рахунок насичення води повітрям (аерація).
Головна характерна особливість верхнього душу – це монтаж на великій висоті. Щоб під час його використання гігієнічні процедури проводилися з максимальною ефективністю, конструкцію слід розташовувати на висоті не менше 2 м від підлоги.

Для закріплення верхнього душу на стелі потрібні певні навички та знання. Тому найкраще довірити таку роботу досвідченому фахівцеві.

Якщо хочеться самостійно встановити верхній душ, щоб заощадити грошей, то потрібно приготуватися до того, що доведеться:

 1. довбати стелю;
 2. прокладати комунікації та труби;
 3. закріплювати душ на стелі.

Простіше встановити верхній душ на вертикальну поверхню, тобто на стіну. Пояснюється це тим, що в стіні зазвичай уже є готові підводи водопостачання.

Встановлення верхнього душу здійснюється за допомогою використання спеціальної штанги, яка може мати різну довжину. Найчастіше використовують вироби довжиною 100 см, 90 см і 60 см. Що більша довжина штанги, то більша кількість виробів на ній поміщається.

душова фото
Душова фото.

Особливості розміщення та експлуатації верхнього душу:

 • Верхній край штанги має розташовуватися на висоті 200-210 см від підлоги.
 • Тропічний душ може забезпечувати високу пропускну здатність (до 50 літрів води на хвилину).
 • Є можливість створити єдину композицію з декількох решіток.
 • Верхній душ забезпечує естетичний вигляд і економію простору, оскільки тільки основна частина приладу видна оку. Трубопроводи, що підводяться до нього, прокладені під плиткою.

Виробники комплектують тропічний душ різними за відтінком підсвічуваннями і декількома режимами подачі води. Разом із функціональністю приладу все це ефективно знімає стрес, повноцінно розслабляє організм і піднімає настрій людини.

Верхній душ пропонується на ринку будь-якої форми або габаритів – від великого до компактного. Це визначає те, наскільки гармонійно він поєднується з обстановкою ванної кімнати.

Наступний запис
Як вибрати кондиціонер для приватного будинку
Попередній запис
Підбір харчування для собаки: що краще купити, сухий корм чи давати натуралку?
Подібні статті
Додати відгук
 • Рейтинг