Що таке кондиціонер зима літо і на що звернути увагу під час його вибору

Кондиціонер зима літо

Ще кілька років тому кондиціонери розглядали як техніку для спекотного сезону, але останнім часом кондиціонер зима літо все частіше купують для приміщень, де немає централізованого опалення, щоб забезпечити обігрів взимку. Іноді саме ця мета є основною, а можливість охолодження повітря в спеку розглядається як бонус. Який же кондиціонер підійде для експлуатації взимку і влітку?

Особливості роботи різних кондиціонерів

Перелік режимів роботи у більшості сучасних кондиціонерів однаковий, але діапазон температур, у якому вони працюють на обігрів, різниться. За сезонністю роботи всі кондиціонери можна розділити на кілька категорій.

  1. Тільки спекотний сезон. У мобільних кондиціонерів, які складаються з одного блоку, режим «Тепло» відсутній. Вони можуть тільки охолоджувати повітря, причому в невеликих приміщеннях;
  2. Літо і міжсезоння. Традиційні, неінверторні спліт-системи працюють у режимі «Холод» влітку, а в міжсезоння, залежно від погоди, можуть забезпечувати то охолодження, то обігрів. Вони виручать при похолоданні і заморозках восени, якщо комунальні служби запізнюються з відкриттям опалювального сезону. Якщо навесні вже після відключення батарей несподівано повернуться холоди, кондиціонер теж стане в пригоді. Але в мороз нижче -7°С вмикати неінверторну техніку заборонено, вона не адаптована до роботи за низьких температур і швидко вийде з ладу.
  3. Зима і літо. Такі кондиціонери ще називають трьохсезонними (мається на увазі літо, міжсезоння і зима), всесезонними, зустрічається назва «тепло-холод». Кондиціонери цієї категорії підтримують інверторну технологію управління оборотами компресора, оснащені системою підігріву компонентів зовнішнього блоку і заправляються холодоагентом з низькою температурою кипіння. Завдяки цим особливостям кондиціонери зима літо https://air-conditioner.ua/konditioner-zyma-lito/ можуть працювати в режимі «Тепло» при -15 і нижче.
кондиционер зима лето в комнате
Кондиціонер в кімнаті фото.

Як правильно вибрати кондиціонер зима літо

Нижня межа температур, за якої інверторний кондиціонер може забезпечувати обігрів повітря, у моделей різних брендів і серій різниться:

  • кондиціонер з можливістю роботи на обігрів при -15° підійде для регіонів з м’якими теплими зимами. Зазвичай такі моделі вибирають для опалювальних приміщень, щоб використовувати не як основний обігрівач, а для підстраховки;
  • обігрів у морози до -25°С – найпопулярніше в більшості областей України рішення. Моделі з такими функціональними особливостями вибирають люди, яким потрібен повноцінний обігрівач;
  • кондиціонери, здатні справлятися з функцією обігрівача при -30, коштують відчутно дорожче, ніж моделі попередньої категорії, і розроблені для більш північних широт.

Є також проміжні рішення, моделі з нижньою межею температурного діапазону -20, -22, -23, -28°С. Тож можна підібрати кондиціонер під кліматичні особливості свого регіону. Звичайно, варто звернути увагу і на інші технічні характеристики, функціональні особливості, бренд, дизайн, ціну. Важливі характеристики – клас енергоефективності, продуктивність по холоду/теплу і енергоспоживання у відповідних режимах.

Експерти рекомендують вибирати інверторні кондиціонери, навіть якщо використовувати їх як обігрівач не планується – це більш економічна, енергоефективна техніка. Наhttps://air-conditioner.ua/ можна вивчити і порівняти характеристики різних моделей.

Наступний запис
Переваги та особливості монтажу rgb лед стрічок
Попередній запис
Іонізація повітря в кондиціонері: що це таке?
Схожі записи
Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть це поле
Заповніть це поле
Будь ласка, введіть правильний email.