Найвищі будівлі в Києві: рейтинг Топ-10 будинків і фото

ТОП-10 найвищих будівель Києва

Кожен, хто приїжджає до столиці України, помічає, що це яскравий мегаполіс із багатою історією та культурною спадщиною. На тлі галасливих вулиць і знакових пам’яток обрій міста прикрашений вражаючою кількістю висотних споруд, що відображають його динамічне минуле і прогресивне майбутнє. Найвищі будівлі Києва – від архітектурних чудес, присвячених його історичному корінню, до сучасних хмарочосів, які свідчать про стрімкий розвиток міста, – відображають суть його подорожі в часі. Давайте разом вирушимо в маленьку мандрівку оригінальними та сучасними будівлями Києва, щоб захопитися їхніми величними формами, вражаючою архітектурою та унікальним дизайном.

1. БЦ Carnegie Center + Tower: найкраща територія для бізнесу

На Кловському узвозі, 7а, розташований Бізнес-Центр “Карнегі” разом з його високим хмарочосом, який вважається найвищою житловою будівлею в Києві та Україні. Будівництво було завершено у 2012 році, і висота будівлі сягає 168 метрів. Комплекс складається з 47 поверхів житлових приміщень і 18 поверхів бізнес-центру. Можна з впевненістю сказати, що це найвища будівля в Києві. Офісні приміщення і житловий комплекс з’єднані спеціальним переходом. Спочатку кількість поверхів було обмежено під час проектування через літаки, що проходять над Києвом. Архітектор розділив вежу на кілька поверхів, щоб досягти гармонійного поєднання сучасного хмарочоса і дзвіниці Києво-Печерської лаври. На початку будівництва більшість квартир у хмарочосі було придбано. Першим архітектором будівлі виступав відомий київський зодчий Сергій Бабушкін.

Карнегі Центр фото

2. БЦ “Гулівер”: елегантний сучасний стиль

Комплекс “Гуллівер” представляє собою хмарочос, що досягає висоти в 141 метр, який було введено в експлуатацію ще в 2013 році. Структура складається з двох секцій: перша – великий торгово-розважальний центр, що містить супермаркети, бутіки, кінотеатри і кафе; друга – бізнес-центр преміум-класу з офісами різних компаній і корпорацій. Крім того, є підземний і надземний паркінги, швидкі ліфти. Сама будівля обладнана сучасними системами кондиціонування, водопостачання та опалення. Ця будівля є найвищою в Києві та вирізняється стилем модернізму.

БЦ Гулівер фото

3. БЦ “Парус”: дорога на вершину

Будівництво стартувало 2003 року, а офіційне відкриття відбулося 2007 року. Всередині хмарочоса розташований бізнес-центр, що простягається на 33 поверхи, а його висота сягає 136 метрів. Комплекс пропонує багаторівневий паркінг і велопарковку, обладнані 11 ліфтами, включно з пожежним і ліфтами для паркування. На перших поверхах затишно розташувалися магазини, ресторани, кав’ярні та кінотеатр. Бізнес-центр забезпечений надійною системою безпеки, а також сучасними комп’ютерними та телефонними мережами.

БЦ Парус

4. БЦ 101 Tower: ближче до хмар

Хмарочос розташований на вулиці Льва Толстого, 57. Ця вражаюча будівля має 27 поверхів і сягає у висоту 116 метрів від даху до фундаменту. Будівництво почалося 2009 року і закінчилося 2012 року. Цей хмарочос, виконаний у стилі модернізму, являє собою сучасний бізнес-центр преміум-класу. Офіси займають поверхи з 7 по 27, а на нижніх поверхах ти можеш знайти ресторани, парковку, фітнес-центр, салони краси і навіть банк. Щоб забезпечити максимальний комфорт співробітникам і відвідувачам, у будівлі працюють 10 швидких ліфтів. І треба сказати, що місце розташування будівлі просто ідеальне – вона розташована в самому серці ділового центру міста з відмінними транспортними зв’язками.

БЦ 101 Tower фото

5. ЖК на проспекті просп. Володимира Івасюка (Героїв Сталінграда), 2 від МЖК “Оболонь”

Вишуканий житловий комплекс преміум-класу являє собою дві висотні будівлі. Він був введений в експлуатацію в 2014 році, при цьому висота кожної будівлі становить 112 метрів, включаючи по 30 поверхів. Із квартир житлового комплексу відкривається чудовий панорамний вид на Дніпро. Територія комплексу упорядкована з підземним паркінгом, дитячими ігровими майданчиками та зонами для відпочинку. Загальна кількість квартир у комплексі становить 249, включаючи пентхауси. Інфраструктура району активно розвивається, а в кроковій доступності знаходяться популярні ресторани, торгово-розважальні центри та Оболонська набережна.

МЖК Оболонь

6. ЖК Silver Breeze: позитивна атмосфера життя

В 2003 році почалося будівництво комплексу, що складається з трьох баштових будівель. Кожна споруда має 33 поверхи. Висота цих будівель становить 111 метрів. Дві з них були повністю побудовані та введені в експлуатацію у 2009 році, тоді як третя залишилася незавершеною. Будинки оснащені сучасними системами зв’язку та звукоізоляції. З вікон відкривається чудовий вид на правий берег річки Дніпро. Територія облаштована зеленими зонами, ігровими майданчиками для дітей і паркуванням. Розвинена інфраструктура і хороша транспортна доступність роблять цей житловий комплекс престижним і зручним для проживання.

ЖК Silver Breeze фото

7. ЖК “Новопечерські Липки”: комфортне місце відпочинку та роботи

Хмарочос розташований за адресою: вулиця Драгомирова, 14 і має 31 поверх. Висота будівлі становить 108 метрів, будівництво було завершено у 2012 році. Цей багатоповерховий житловий комплекс преміум-класу розташований у сучасному житловому районі з доглянутою територією і підземним паркуванням у престижному районі Києва. Інфраструктура включає в себе різноманітні шикарні заклади, такі як ресторани, фітнес-центри, кінотеатри, караоке, парки і зони відпочинку.

ЖК Новопечерські Липки фото

8. ЖК Дніпровські вежі: де розкіш зустрічається з небом

Високо підносячись у самому серці Києва на Троєщині, Дніпровські вежі уособлюють гармонійне поєднання архітектурного блиску і розкішного життя. Завдяки висоті, що привертає увагу, ці хмарочоси-близнюки переосмислюють міський горизонт. Ці будівлі – втілення сучасного стилю життя, що поєднує в собі розкіш, комфорт і функціональність. Початок будівництва 1999 рік. Спочатку планували побудувати 35 поверхів. Але будівництво до кінця за планом не відбулося і його висота становить 108 метрів. Зупинка будівельних робіт сталася 2011 року.

Витончений, сучасний дизайн Дніпровських веж свідчить про передове архітектурне бачення, яке керувало їхнім будівництвом. Завдяки сучасному обладнанню та ретельно продуманим житловим просторам, ці вежі переосмислюють концепцію міського життя, створюючи середовище, що відповідає потребам і прагненням сучасного космополітичного жителя.

ЖК Дніпровські башти фото

9. Комплекс на вулиці Ревуцького, 9: поєднання елегантності та функціональності

Цей комплекс є прикладом сучасної архітектури. Він ставить на чільне місце комфорт і зручність своїх жителів. Його висота 107 метрів. Кількість поверхів 34. Терміни будівництва досить короткі і займають період з 2012 по 2014 рік. Містить 84 паркомісця. Інтер’єри в цьому комплексі ретельно продумані та випромінюють вишуканість. Тут також є ретельно продумані зручності, що відповідають усім вимогам сучасного життя. Цей комплекс перевизначає розкіш життя в самому серці української столиці.

Комплекс на улице Ревуцкого фото

10. PecherSky: розкіш та ексклюзивність на київському небосхилі

Велично підносячись серед міських просторів Києва, PecherSky є символом ексклюзивності та розкоші. Цей висотний житловий комплекс, спроєктований з урахуванням вимогливих смаків еліти, задає новий стандарт розкішного життя в самому серці української столиці. Висота становить 105 метрів. Усього поверхів 27. У 2013 році введено в експлуатацію. Кількість квартир 219, у тому числі преміум-класу. Підземний багаторівневий паркінг налічує 285 паркомісць. Навколо об’єкта знаходиться добре упорядкована територія. Діти можуть розважатися на спортивному та дитячому майданчиках. Для дорослих передбачені комфортабельні зони відпочинку.

Pecher Sky фото

Авторитетні джерела написання статті:

https://uk.wikipedia.org
https://forbes.ua
https://24tv.ua
https://ua.korrespondent.net

Наступний запис
Найвищі будівлі Європи 2024
Попередній запис
Найвищі будівлі в світі 2024 рік
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг