Облаштовуємо спальню — декілька порад

Спальня облаштування

Спеціалісти стверджують: для того, щоб почуватися радісним і бадьорим, потрібно спати не менше семи годин на день. Додамо сюди час, проведений в ліжку за томиком поезії або улюбленим кінофільмом. Вийде, що в спальні ми проводимо чи не більшу частину свого вільного часу. Саме тому до оформлення цієї кімнати слід підходити максимально ретельно та відповідально. В даній статті ми дамо декілька порад, як правильно підібрати меблі у спальню.

Облаштування спальні
Фото https://aklas.ua/. Меблі для спальні BMK (БРВ Україна)

Ліжко

Для того щоб нічого не заважало вашому комфорту, ліжко має бути максимально зручним. При цьому вибір таких меблів не зводиться до одного зовнішнього вигляду та особливостей матрацу. Важлива й сама основа. Адже ліжко може бути високим або низьким, ширшим, ніж матрац або такого ж розміру, дерев’яним, металевим або обробленим тканиною. Тут все залежить від ваших уподобань і складу вашої родини, у тому числі домашніх тварин, навіть найвихованіші з яких можуть випадково порвати або забруднити оббивку. Слід також заздалегідь продумати розташування ліжка, особливо, якщо мова йде про маленьку кімнату, у якій вже встановлені шафа для одягу та інші габаритні меблі.

Меблі для зберігання

Якщо площа та конфігурація вашої квартири не дозволяють облаштувати гардероб, то незамінною для спальні буде шафа. У такому разі можно купити класичну шафу з дверцятами або шафу-купе. Головне, щоб меблі для одягу не перетягували на себе увагу — адже основним акцентом в спальні обов’язково має бути ліжко. Важливий критерій при виборі шафи — оптимальна кількість полиць, ящиків та інших систем для зберігання. Ви повинні відповісти на питання, які саме речі будуть розміщені у таких нішах. Деякі люди в спальні зберігають лише нижню белизну, тоді як інші — навіть куртки з шубами.

Облаштування спальні поради
Фото https://aklas.ua/. Меблі для дому Gerbor

Для невеликої спальні можно розглянути кутову односекційну шафу. Незважаючи на компактні розміри, такі меблі, насправді, дуже місткі. В одному стелажі можно розмістити одяг, постільну білизну, подушки та ковдри. А ось різноманітні аксесуари зручно зберігати в комоді. Меблеві інтернет-магазини, такі як наприклад  aklas.ua, пропонують шафи, стінки та комоди в єдиному стилі, що полегшує вибір.

Не забувайте і про інші предмети інтер’єру, які можуть бути актуальні в спальні. Заздалегідь подумайте, де ви, наприклад, покладете халат, який знімете перед тим, як лягти спати. Адже кожного разу класти його у шафу не досить зручно. Невелике крісло або табурет може стати корисним у будь-якій спальні. На табуреті також завжди можно размістити смартфон, книжку або пульт від телевізора. Крім того, такі меблі зазвичай мають стильний вигляд. Вони додають спальні теплоти та вишуканості.

Наостанок перерахуємо деяких виробників меблів для спальні. Серед професійних дизайнерів популярні предмети від таких брендів, як Світ меблів, M-Concept, NIKA Меблі, Salita, ROKO, Дім та інші. Продукція даних виробників відрізняється якістю та різноманіттям.

Наступний запис
Інтер’єри з ефектом простору: методи візуального збільшення приміщення
Попередній запис
Золота каблучка – коштовність «легенда»
Подібні статті
5 /5
На основі оцінки 1

Відгук від 1 користувача

    • 6 місяців тому

    Дуже важливо підбирати дизайн меблів та колір. Переважно звертають увагу, щоб кольори меблів гармонійно поєднувались з візерунками та кольорами стін, шпалер, віконних рам.

Додати відгук
  • Рейтинг