Протипожежні алюмінієві вітражі: технічні вимоги

Протипожежні алюмінієві вітражі

Одним із вогнестійких перепон, головним призначенням яких є локалізація вогнища, є алюмінієві протипожежні вітражі. Такі конструкції виготовляються згідно з певними вимогами та стандартами, які затверджуються в нормативних документах. Якими повинні бути перегородки? Розбираймось.

На сайті інтернет-магазину Cortez можна замовити якісні протипожежні алюмінієві перегородки та вітражі напряму від виробника: https://cortez.ua/ua/g72131499-alyuminievye-protivopozharnye-konstruktsii. Таким чином можна придбати продукцію за найвигіднішою вартістю в Україні. Всі моделі, представлені на сайті, мають високу якість та добре впишуться в будь-який сучасний інтер’єр.

Алюмінієві протипожежні вітражі: вимоги до виробництва

Будь-які алюмінієві протипожежні вітражі повинні мати сертифікат відповідності вимогам пожежної безпеки. Цей документ надається після проходження конструкцією ряду випробувань на вогнестійкість. 

Варто зазначити, що монтаж протипожежних вітражів та перегородок може відбуватися тільки спеціальною організацією, яка має оригінальну ліцензію на установку протипожежних конструкцій. Встановлювати вітражі такого типу самостійно недопустимо і вважається незаконною процедурою. Тільки фахівці мають необхідні інструменти та матеріали за допомогою яких можна виконати роботу згідно з технічними параметрами.

Встановлення вітражів відбувається на споруди спортивного, адміністративного та торгівельно-розважального типу. Кожен вітраж маркується, де зазначається час стійкості до вогню.

Якими повинні бути алюмінієві протипожежні перегородки

Керуючись технічним регламентом алюмінієві протипожежні перегородки не повинні відкриватися. У протилежному випадку, конструкція, яка відкривається для провітрювання виготовлена з грубим порушенням закону. 

Алюмінієві протипожежні перегородкиКожна конструкція має ступінь вогнестійкості й позначається латинською буквою «Е» біля якої розташовані цифрові позначки, вказуючи на період вогнетривкості перегородки чи вітража. За цей час конструкція не втрачає первісних характеристик та надає захист приміщенню і перебуваючим у ньому.  Виготовлення перегородок та вітражів відбувається згідно з ГОСТом, а на саму продукцію надаються сертифікати. Тому при виборі необхідно орієнтуватися на ці параметри та цікавитися у виробника не тільки технічними характеристиками, а й наявністю супутньої документації, адже безпека понад усе.

Наступний запис
Титановий гігант: особливості нового iPhone 15 Pro Max Natural Titanium
Попередній запис
Подорож автобусом з Одеси до Кишинева: що потрібно знати
Подібні статті
5 /5
На основі оцінки 1

Відгук від 1 користувача

    • 3 місяці тому

    Такі перегородки чудово впишуться у сучасний дизайн. Вони підходять для використання як всередині приміщення, так і ззовні.

Додати відгук
  • Рейтинг