Що впливає на вартість виготовлення кухні на замовлення

Виготовлення кухні на замовлення

При виборі кухні більшість покупців хочуть домогтися максимального результату, як то кажуть, на всіх фронтах. Тобто замовити, з одного боку, мало не кухню мрії, але з іншого – істотно заощадити. Хоча, як відомо, скупий платить двічі, сьогодні цілком реально без шкоди для якості підібрати довговічний, стильний і відносно недорогий варіант кухонного гарнітура. При цьому важливо знати, що впливає на вартість метра погонного кухні в Києві. Це дасть змогу досягти розумного компромісу між запланованим бюджетом і своїми побажаннями. Адже відмовлятися від багатьох вимог і зручних “примочок” часто дуже не хочеться. Давайте докладніше поговоримо про те, як формується підсумковий кошторис витрат при виготовленні кухні на замовлення.

Виготовлення кухні під замовлення

Вартість кухні «в розрізі»

Всупереч дозвільній думці прибуток виробника зовсім не є головною складовою ціни кухонного гарнітура. У цьому можна переконатися, якщо “розкласти по поличках” усі чинники, що впливають на його вартість:

  • Тип кухні.
  • Стиль дизайну.
  • Використовувані матеріали для виготовлення корпусу, фасадів, декоративних елементів, стільниці.
  • Фурнітура – продукція відомих європейських брендів коштує набагато дорожче виробів від китайських «майстрів» виготовлення ширвжитку. Але і якість відрізняється аналогічно.
  • Функціональність – різні доводчики, можливість відкривати дверцята одним натисканням та інші “фішки” дуже зручні у використанні. Але за комфорт доведеться заплатити.

Важливий нюанс: якщо звернутися на відому фабрику з виготовлення кухонь на замовлення, у якої є багаторічний досвід роботи і багате портфоліо реалізованих проєктів, то можна не побоюватися нарватися на низьку якість матеріалів і робіт. Навіть використовувані бюджетні варіанти комплектуючих випускаються перевіреними виробниками. Тому в цьому випадку завжди можна підібрати відповідне за вартістю рішення без шкоди якості.

Кухня на замовлення

Що слід обов’язково врахувати

Покупці часто роблять одну поширену помилку: обирають зовнішній вигляд кухні на замовлення в Києві та дизайн не відповідно до своїх смаків, а як у інших. Наприклад, у сусідів, на картинці в Інтернеті тощо. Важливо насамперед визначитися зі своїми потребами і можливостями, а не сліпо копіювати інших. До того ж не завжди шикарного зовнішнього вигляду гарнітура можна досягти за допомогою найдорожчих матеріалів. Наприклад, фасади з масиву дерева не надто практичні у використанні, “бояться” вологості, вогкості, перепадів температури. Практичніше і дешевше вибрати варіант з МДФ плити.

Наступний запис
Меню для банкетів у ресторані LOFT7
Попередній запис
Як вибрати офісні меблі: практичні рекомендації
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг