Module House – Забудовник будівельна компанія

  • Україна, м. Київ, Голосіївський район, вул. Академіка Заболотного 37
  • 380675058478
  • ym@modulehouse.ua

Архітектурна компанія Module House спеціалізується на створенні індивідуальних проектів будинків, які відповідають унікальним вимогам кожного клієнта. Команда Module House пропонує повний спектр послуг, починаючи від розробки генплану забудови й облаштування ділянки, і закінчуючи проектуванням інженерних мереж та комунікацій.

З урахуванням унікальних побажань клієнта, фахівці Module House ретельно розробляють індивідуальне планування будинку, ландшафтний дизайн, а також надають можливість обрати будь-які додаткові опції для створення ідеального житлового простору.

Компанія здійснює проектування використовуючи передові технології та створює реалістичні 3D моделі архітектурних рішень та інтер’єрів будинку. Робота проводиться під керівництвом висококваліфікованого головного архітектора компанії, Юрія Мотіенко, що гарантує високу якість та професіоналізм у кожному проекті.

Крім індивідуальних проектів, Module House також пропонує готові серійні рішення, які виконуються у стислі терміни – всього 4 місяці від етапу проектування до завершення монтажу. Кожен об’єкт, реалізований компанією, поставляється готовим до експлуатації, з повним комплектом інженерних систем, обладнанням, меблями та технікою, що забезпечує максимальний комфорт та зручність для майбутніх мешканців.

Юридичні компанії
Наступний запис
AVM Development Group – Девелоперська компанія
Попередній запис
KAN Development – будівельна компанія
Інші компанії
Популярні статті
Додати відгук
  • Рейтинг