AVM Development Group – Девелоперська компанія

  • Київська обл, Києво-Святошинський р-н, с. Гатне, вул. Інститутська 45
  • 380975818815
  • avmbud@gmail.com

Компанія AVM Development Group спеціалізується на повному циклі будівництва житлових комплексів з 2011 року. Наша команда успішно реалізувала понад 80 проєктів, включаючи багатоквартирні будинки, котеджі та таунхауси зі зручним розташуванням у передмісті Києва та розвиненою інфраструктурою.

Протягом 8 років побудовано та введено в експлуатацію понад 80 проєктів з загальною площею понад 80 тисяч м2. Наразі у процесі будівництва перебуває ще 150 тисяч м2.

Фірма здійснює повний спектр робіт, включаючи створення концепції проєкту, будівельних робіт, а також обслуговування об’єктів нерухомості. Використовуються тільки високоякісні будматеріали від кращих європейських та українських виробників, забезпечуючи безпеку та комфорт клієнтів.

В 2015 році об’єкти компанії отримали нагороди премії “Український Будівельний Олімп” в двох номінаціях, підтверджуючи наші досягнення в галузі будівництва. Отримали чудову перемогу житлового комплексу “Супутник-Гатне” в номінації “Доступне житло європейського рівня” та житлового комплексу “Нова Конча-Заспа” в номінації “Сучасний заміський комплекс: розвинена інфраструктура, якість і комфорт”.

Юридичні компанії
Попередній запис
Module House – Забудовник будівельна компанія
Інші компанії
Популярні статті
Додати відгук
  • Рейтинг