Як обрати квартиру в новобудові: 4 пункти успішного вибору

Як обрати квартиру в новобудові

Для багатьох людей новобудова – мрія. Сімейні пари і навіть самотні люди прагнуть узяти квартиру в нещодавно побудованому будинку. Однак важливо оцінити багато пунктів, перш ніж робити важливе придбання. Зараз ми дізнаємося як вибрати квартиру в новобудові, на що слід насамперед звертати увагу.

Розглянемо 4 пункти успішного вибору квартири в новобудові.

  • Наявність транспортної розв’язки і запущених автобусних маршрутів є важливим критерієм вибору будинку. Не варто вірити забудовникам, які говорять про те, що незабаром будуть прокладені дороги. Вони, як і процес запуску громадського транспорту, можуть функціонувати в майбутньому. Скільки чекати новоселам? Питання не має однозначної відповіді. Краще придбати нерухомість у тому районі, в якому вже є дорожнє полотно.
  • Екологічно чиста зона розташування будинку дасть змогу зберегти здоров’я. Навколо має бути багато дерев і рослин. Поруч заводи або промислові підприємства? Такий будинок не варто навіть розглядати в теорії як місце майбутнього проживання. Екологічний аспект під час купівлі нерухомості також передбачає віддаленість об’єкта від трас і доріг.
  • Можна купити квартиру на будь-якому поверсі, але важливо оцінити ситуацію в сім’ї. Літнім людям та інвалідам буде проблематично жити на високих поверхах: виникнуть складнощі з виходом на вулицю, може боліти серце через ослаблення електромагнітного поля.
  • Експерти вважають: головним критерієм вибору квартири є її площа. Краще вкласти фінанси в простору квартиру, ніж брати невелике приміщення, в якому буде зроблено євроремонт. Приємно вкладатися в нерухомість, яка не обмежує людину малою площею.

Перед купівлею новобудови рекомендуємо чітко визначитися, що ми бажаємо отримати в кінцевому результаті. Завжди раціонально зважувати вартість та умови проживання. Зважати на юридичні аспекти безпеки, щоб не обдурили і ви дійсно отримали право власності. З цією метою рекомендуємо звертатися до юристу з нерухомості в Києві.

Наступний запис
Новостройка чи вторинка: розбираємо одну цікаву теорію
Попередній запис
Купівля квартири в новобудові – реальність, доступна більшості людей
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг