Юрист з нерухомості у Києві

Ви вирішили інвестувати гроші у нерухомість? Бажаєте, щоб покупка була безпечною та гроші не розчинилися у повітрі? У такому випадку рекомендуємо залучати досвідчених та професійних юристів.

Спеціалісти нашого інтернет-ресурсу повністю перевіряємо документацію, забудовника, продавця, посередників щодо прихованих ризиків. В результаті Ви отримуєте на електронну пошту результати юридичного аналізу письмово з зазначеними ризиками та всіма відповідними додатками з реєстрів та інших джерел. Адвокати та юристи у справах нерухомості у Києві завжди готові прийти на допомогу та застрахувати Вашу угоду від ризиків та шахраїв.

Консультація юриста з нерухомості потрібна не лише при придбанні житлових квартир та будинків на первинному чи вторинному ринку, але й при оформленні угод щодо земельних ділянок, гаражів, комерційних об’єктів. Це дозволяє виявити та мінімізувати ризики.

Які існують ризики при купвлі нерухомості

money
Незаконна схема інвестицій у об’єкти нерухомості

При виявленні шахрайських схем, що використовуються для залучення фінансів на будівництво, ви можете втратити право власності. Наш юрист з нерухомості в Києві зможе виявити таку аферу та заздалегідь попередить вас про неї.

invoice
Судові арешти чи банківська застава

Житло може бути об’єктом судового позову між кількома власниками. Другий варіант афери – нерухомість побудована на позику, яку забудовник не виплатив. Житло перейде у власність банку.

pie-chart
Сторонні мешканці

Під час оформлення угоди купівлі-продажу клієнта можуть не повідомити, що в квартирі спочатку прописані інші люди. Причому це можуть бути не лише неповнолітні діти, які не можна виписати, іноді квартира є юридичною адресою комерційної фірми.

group
Недобросовісні продавці

Шахрайство полягає в тому, що клієнту дають на підпис документи, які зовсім не мають жодного відношення до об’єкта, що купується. Крім цього, нерухомість може одночасно продаватися кільком покупцям. Виявити це зможе лише досвідчений юрист із комерційної нерухомості.

piggy-bank
Купівля неприватизованої нерухомості

Неможливо стати власником житла чи комерційного об’єкта, який не пройшов процедури приватизації. Перевірка документів на купівлю квартири має бути проведена стороннім юристом.

user
Чорний нотаріус

Клієнту можуть порекомендувати для угоди “свого” нотаріуса, який на юридичному рівні зробить так, що право власності на нерухомість не перейде до нового власника.

Обирайте юриста для консультації

Які ризики усуває адвокат з нерухомості

Юристи пропонують такі види юридичних робіт:

Аудит забудовника

Наші юристи з нерухомості проведуть повний аудит документації забудовника або власника об’єкта. Ви отримаєте письмові звіти із зазначенням можливих ризиків 

Аудит реєстрів

Перевірка нерухомості перед купівлею нашим юристом включає вивчення реєстрів, у яких вона зареєстрована – судового, нерухомого майна, нотаріального 

Перевірка повноважень продавця

Перевіримо документацію, надану продавцем, що дозволить точно з’ясувати, хто є власником нерухомості, хто прописаний у квартирі, чи є борги, чи банківські зобов’язання

Отримання виписки з земельного кадастру

Перевірка квартири або будинку проводиться юристом та за земельним кадастром. Це допомагає підтвердити власника землі, де розташований об’єкт

Перевірка законності схеми продажу

Адвокати проведуть вичитку та аналіз складеного договору купівлі-продажу. Окремо вивчаються і фіксуються зміни, що вносяться, або спірні моменти

Юридичний супровід угоди

Юридичний супровід угоди купівлі-продажу нерухомості включає усні консультації, відвідування нотаріуса з клієнтом та іншу юридичну допомогу до моменту підписання договору

Для чого потрібні послуги фахівця?

Адвокати з нерухомості

Оформлення документів, зокрема й розгляди, пов’язані з житловими питаннями: від оформлення прав на нерухомість та правочинів з нею до питань оренди, застави, купівлі, продажу – все це зумовлює потребу в консультаціях, допомозі в оформленні документів. Така допомога потребує глибоких спеціальних знань і досвіду, тому допомога юриста у сфері нерухомості буде розумним рішенням. Без підтримки досвідченого юриста нерідко вкрай важко захистити свої інтереси – у низці випадків без досвіду і знань це неможливо. А тому ціна допомоги юриста з нерухомості – це вкрай малі витрати порівняно з такими втратами, які можуть стати наслідком обману недобросовісних учасників угоди, неправильно оформлених документів або програшу в судовому розгляді. Щоб захистити себе в рамках закону, будь-яку угоду з нерухомістю необхідно укладати тільки з урахуванням юридичної допомоги з житлових питань – у цій сфері законодавства фахівці юристи PROVERKA встигли завоювати непохитний авторитет.

Яку вам допомогу надасть юрист з нерухомості?

Житлові питання завжди вимагають багато часу, сил і знань, тож юрист з нерухомості в Києві заощадить ваші гроші, час і нерви. Які послуги можуть вам запропонувати наші фахівці:

 • ⚡Супровід угод із нерухомістю.
 • ⚡Зниження кадастрової вартості земельної ділянки.
 • ⚡Реєстрація нерухомості.
 • ⚡Захист громадян у пайовому будівництві житла.
 • ⚡Судове визнання права власності на нерухомість.
 • ⚡Реєстрація застави тощо.

Допомога досвідченого юриста у сфері нерухомості дійсно дає змогу грамотно й оперативно вирішити всі питання, пов’язані з оформленням документів. Кожен наш юрист з нерухомості володіє всією актуальною інформацією про поточний варіант законодавства і досвідом щодо застосування законів у судовій практиці. Грамотна юридична допомога з нерухомості у вирішенні спорів помітно покращує шанси замовника на позитивне вирішення питання. Фахівці мають необхідний досвід, щоб узятися за вирішення навіть найскладніших ситуацій – допомога юриста у сфері нерухомості неоціненна, оскільки дає змогу оптимально захистити інтереси свого клієнта з урахуванням поточної ситуації та поставлених цілей. Скориставшись нашими послугами, ви будете впевнені в чистоті угоди і відсутності проблем з нерухомістю в майбутньому, оскільки всі документи будуть оформлені відповідно до справжніх нормативів. Наші професійні юристи завжди до ваших послуг.1

Часті запитання

Звісно така практика існує. Щоб скористатись цією послугою потрібно домовлятись з конкретним фахівцем окремо по телефону. Слід зауважити, що такий вид надання послуг обійдеться набагато більше по фінансовим витратам аніж звичайна перевірка.

Більшість фахівців надсилає звіт на електронну пошту або в зручний для вас месенджер. Також рекомендуємо домовитись на зустріч в офіс, щоб проговорити та проаналізувати вголос кожен пункт. Таким чином ви зможете розглянути ситуації щодо нерухомості, поговорити про всі нюанси, ризики та можливі негативні наслідки.

Бувають випадки, коли власники житла на вторинному ринку, або менеджери в новобудовах не дають усі документи на руки, а показують тільки у себе в офісі. У такій ситуації варто забезпечити юридичний аудит із виїздом на вказану адресу. Тому наперед домовляйтесь з адвокатами про таку послугу.

  • 2 роки тому

  Юридичні послуги з нерухомості надаються кваліфіковано і професійно. Замовляли перевірку новобудови. Результатом задоволені.

Додати відгук
 • Рейтинг