Юрист з комерційної нерухомості в Києві

юрист з комерційної нерухомостіДо комерційної нерухомості відносять об’єкти, які використовує юридична особа або підприємець у процесі роботи для отримання прибутку. Під час операцій з таким видом нерухомості потрібно бути гранично акуратним, оскільки почастішали випадки шахрайства. Проблеми можуть спіткати також тих, хто не звик або не хоче приділяти належної уваги вивченню всіх сторін угоди, включно з читанням договору. Юрист з комерційної нерухомості допоможе захистити вас від ризикованих і неправомірних угод, захистить вас і ваш бізнес від можливих плачевних наслідків. Будь-якій організації та приватним підприємцям не завадить консультація юридичної спрямованості, пов’язана з питаннями використання нерухомості в комерційних цілях.

Не далі, як у 1912 р. в одному маленькому підприємливому місті інженер МакМейхон спроектував хмарочос небувалою на ті часи висотою 146 метрів і шукав фінансування. Інвестиції знайшлися швидко, але в складеному для інвесторів договорі була помилка, яку ніхто не помітив: висоту споруди вказали в дюймах. Отримана 12-метрова будівля швидко отримала ярлик “найнижча будівля світу”. Це один із яскравих прикладів, коли юридична неграмотність і неуважність занапастила грандіозний проєкт.

З якими проблемами можна зіткнутися?

Наприклад, ви використовуєте нерухомість не за цільовим призначенням, яке якраз було прописано в документі. Це потягне за собою не найприємніші наслідки. Або документ може виявитися фальшивим, з неправдивими даними, відповідно не матиме жодної юридичної сили. Під час оренди приміщень може з’ясуватися, що об’єкт заарештовано, у заставі, його реальне планування не збігається з плануванням за документами, чи погоджено окремий вхід у будівлю, якщо він є тощо. І це тільки верхівка айсберга. Незнання юридичних аспектів не дасть вам змоги правильно оформити нерухомість у власність або вирішити інші подібні питання. Щоб уникнути подібного роду ситуацій, скористайтеся допомогою юриста в Києві.

Обирайте юриста для консультації

Яку Ви отримуєте допомогу від юриста з комерційної нерухомості

Діючи в суворій відповідності до чинного законодавства, фахівець виконує такі операції:

  • аналізує документацію, надану компанією або приватною особою;
  • оформляє договір або пакет документів з оренди, купівлі-продажу, інших угод;
  • захищає інтереси клієнта, у разі порушення його прав, у суді;
  • пропонує ефективний спосіб розв’язання проблеми, що виникла.

На відміну від деяких справ цивільного характеру, пов’язаних з нерухомістю, які можна розв’язати, покладаючись на свою юридичну грамотність, самостійно, спори з комерційною нерухомістю вельми заплутані й вимагають обов’язкової участі юриста.

В яких питаннях допомагає фахівець?

В поняття “комерційна нерухомість” входить уся власність бізнесмена, з якої він отримує дохід, займаючись підприємницькою діяльністю або здаючи площі в оренду. Юрист, який працює в цій галузі в Києві, може надати допомогу в багатьох питаннях: легалізація самобуду, оформлення земельної ділянки у власність з подальшим будівництвом на ній будівель і споруд, реєстрація прав власника на зведений об’єкт, виявлення власника житла/квартири.

Допоможе наш фахівець і при незавершеному будівництві, коли потрібно оформити права на недобудований об’єкт. А при виникненні спірних ситуацій з житлом, кращого представника в арбітражному суді, ніж фахівці proverka.com.ua, що працює з комерційною нерухомістю, просто не знайти.

Додати відгук
  • Рейтинг