Мрія про нове житло, та ще й у сучасній новобудові цілком здійсненна в наш час. Багато городян прагнуть купити квартиру новобудови насамперед для того, щоб жити в упорядкованому будинку і в хороших умовах. Адже що може бути кращим за будову, виконану за особливим проєктом з інноваційним дизайном і вивіреними архітектурними рішеннями, останніми конструктивними особливостями і будівельними матеріалами? Усім підійде квартира в новобудові з гарним фасадом, міцними утепленими стінами і світлими великими вікнами, просторим холом під’їзду, облаштованого кількома швидкісними ліфтами.
Природно, що будь-якій людині приємно проживати в новій квартирі з великими площами, зручним плануванням, яке легко замовити в індивідуальному порядку. Адже здорово, коли продумана в будинку вдосконалена вентиляційна та опалювальна система, надійна і постійна подача гарячого і холодного водопостачання. Новобудови обладнані новими розводками труб, газовим обладнанням та електромережами, які прослужать багато років завдяки постійному обслуговуванню та своєчасному ремонту несправностей.
Усвідомивши всі позитивні сторони проживання, вирішивши купити квартиру новобудови, слід вибрати не тільки бажаний район, а й забудовника з проєктами будинків, що зводяться. Важливо з’ясувати, яка і від чого залежить вартість квартири новобудови. У наш час не важко в інтернеті зібрати відомості про споруджувані та здані об’єкти, рейтинг, спроможність забудовника, від чого вимальовується його репутація.
Вартість житла новобудови залежить від багатьох аспектів, насамперед від того, на якій стадії будівництва об’єкта (закладка котловану, зведення будинку, закінчення будівництва, приймання комісією і здача в експлуатацію) у забудовника або власників квартири здійснюється купівля. Якщо на початку будівництва потенційним покупцем і пайовиком зведення нового будинку вноситься своя частка, то житло виходить набагато дешевше, ніж після його здачі в експлуатацію або під час купівлі у власника збудованої квартири.
Бажаєте купити квартиру новобудови, то знайте, що її вартість залежить також від дорожнечі проєкту будинку, матеріалів, площі обраної квартири і відповідного поверху (перші й останні завжди виходять дешевшими), замовлення індивідуального планування. Підібравши забудовника і його об’єкт, що будується, з’ясувавши наявність дозвільної документації, ознайомившись із цими документами й отримавши консультацію юриста з нерухомості, можна визначатися з параметрами свого нового житла, його приблизною ціною, можливістю кредитування купівлі квартири.
Дозвільна документація на будівництво будинку зазвичай включає: державний акт на власність або в іншому випадку – на оренду земельної ділянки під будівництво, дозвіл на будівельні роботи, ліцензію на створення архітектурно-будівельного об’єкта, сертифікат введення будинку в експлуатацію. З огляду на все вищесказане, виходить, що купити квартиру новобудови реально і цілком доступно всім охочим поліпшити своє життя.