SMART REALTY – агенція нерухомості

  • Україна, м. Київ, вул. Велика Васильківська, 17, оф. 8
  • 380935924600

Команда експертів, з якими працюють клієнти, має імпресіонний стаж на ринку нерухомості. Багато з них накопичили понад 5 років досвіду, а деякі навіть вже 10-20 років і добре знайомі з усіма нюансами ріелтерської справи. Вони славляться своєю оперативністю, відповідальністю і уважним ставленням до потреб кожного клієнта.

Спеціалізація в купівлі та продажу нерухомості

Компанія спеціалізується на послугах, пов’язаних з продажем та придбанням нерухомості, переважно в місті Києві. База об’єктів нерухомості вважається однією з найбільших і відзначається високою якістю інформації.

Принципи відповідальності та довгострокових відносин

Головною метою є встановлення довгострокових партнерських відносин. Дотримання принципів відповідальності перед клієнтами та колегами завжди відображається в роботі. Перед кожною угодою ретельно вивчається історія об’єкта, здійснюється повна перевірка перед підписанням угоди. У випадку продажу житлової нерухомості, забезпечується своєчасне звільнення, зняття з реєстрації та вирішення інших питань, пов’язаних із попередніми власниками.

Досвід у продажах комерційної нерухомості

Також наявний суттєвий досвід у продажах комерційної нерухомості, окремих будівель, земельних ділянок комерційного призначення і майнових комплексів. Команда готова надати професійну допомогу у будь-якому виді нерухомості, щоб відповісти на ваші потреби та досягти поставлених цілей.

Юридичні компанії
Наступний запис
Альянс-Брок агенція нерухомості
Попередній запис
Next Realty Ukraine – агентство нерухомості
Інші компанії
Популярні статті
Додати відгук
  • Якість
  • Ціна
  • Сервіс