Альянс-Брок агенція нерухомості

Професійний стаж ведучих фахівців агенції становить понад 10 років. Це особи, які стояли при витоках рієлтерської діяльності і продовжують успішно працювати на цьому ринку й донині.

В даний момент Агенція нерухомості “Альянс-Брок” є відомим брендом. В своїй роботі фахівці прагнуть використовувати досвід кращих вітчизняних і зарубіжних фірм, що займаються рієлтерським бізнесом.

Клієнтам надається повний комплекс послуг по всіх операціях з нерухомістю. Агенція пропонує допомогу в реалізації житла в новобудовах, у купівлі-продажу комерційної та заміської нерухомості, здійснює різні операції на вторинному ринку, а також надає послуги з оренди житла, включаючи як звичайне, так і елітне та комерційне житло.

Переваги агентства

За бажанням клієнта, висококваліфіковані фахівці “Альянс-Брок” нададуть допомогу та якісно проведуть ефективну рекламну компанію, здійснять збір та оформлення потрібних документів для проведення будь-якої операції, перевірять достовірність інформації, організують перегляди об’єктів нерухомості і проведуть необхідні переговори, сприятимуть у нотаріальному оформленні та державній реєстрації договорів, а також забезпечать безпеку проведення операції і взаєморозрахунків, зберігають конфіденційність наявних відомостей про клієнта.

Надаються реальні гарантії захисту інтересів клієнтів, ретельно перевіряється юридична чистота правовстановлювальних документів на об’єкти нерухомості і гарантується вчасне оформлення, пропонується страхування угоди від втрати права власності на об’єкт нерухомості, а також надаються додаткові знижки постійним клієнтам.

Агенція є членом Асоціації Фахівців з нерухомості України (АФНУ).

Юридичні компанії
Наступний запис
Домовед агентство нерухомості
Попередній запис
SMART REALTY – агенція нерухомості
Інші компанії
Популярні статті
Додати відгук
  • Якість
  • Ціна
  • Сервіс