Купуємо житло вигідно

покупаем жилье выгодно

Оптимальне вкладення коштів у нерухомість передбачає дотримання певних правил. Щоб не зробити помилкових кроків, важливо знати, як вчинити в тій чи іншій ситуації. Якщо діяти обдумано, можна придбати якісне житло за мінімальними цінами. Важливим моментом у процесі купівлі-пропажу житла є отримання права власності. Щоб угода пройшла юридично грамотно залучайте юриста з нерухомості в своєму місті.

Торгуємось професійно

Покупці зацікавлені у витратах мінімальних сум. Як показує практика, вартість квартир і будинків нерідко завищують. Це стосується як ріелторів, так і власників житла. Тому в бесідах намагаються наводити вагомі аргументи на користь зниження цін. Завдання вирішується успішно, якщо вмієте торгуватися.

Знавці радять чітко зрозуміти, на яку суму розраховуєте. Її зіставляють із тенденціями ринку. У результаті стає зрозуміло, на що має сенс розраховувати. У цьому розкладі враховують регіон, адже саме розташування житла значно впливає на вартість квартири. З’ясувавши вартість квартири, від ціни відштовхуються під час торгу.

При цьому не варто ділитися з продавцем нерухомості інформацією про своє матеріальне становище. Якщо власник житла буде впевнений у платоспроможності покупця, розмова про зниження ціни ускладниться. А в деяких випадках переговори зовсім втрачають сенс. Складніше спілкуватися з ріелторами, які за довгі роки виробили певні психологічні прийоми і знають, як підійти до клієнта, щоб той виклав кругленьку суму. Тому важливо керуватися насамперед своїм здоровим глуздом.

Про можливий торг нерідко повідомляють в оголошеннях. Однак не завжди продавець справді готовий поступатися. Намір про знижки може свідчити лише про “промацування” можливостей, адже власник квартири не хоче продешевити.

Щоб реально вплинути на вартість об’єкта, з’ясовують його недоліки. При цьому експерти радять вести переговори делікатно. Узгодження позицій не повинно проходити в різкій формі. Подібна співпраця зазвичай стає плідною.

Хороший парламентер вкаже на такі слабкі сторони пропозиції, як перший поверх. Дешевші також квартири, розташовані на останньому поверсі. Можна нагадати господареві житла про близькість залізничних колій, адже подібне сусідство не додає комфорту. Що стосується планування, недоліком вважаються прохідні кімнати. Збивають ціну також через низькі стелі, недоліком вважаються вузькі проходи.

Розбираємося з дефектами нових квартир

Огляд квартири являє собою непросту проблему. Далеко не завжди недоліки можна побачити відразу. Навіть у новобудовах є дефекти. Щоб їх помітити, вивчають поетапно всі основні моменти, наприклад, беруть до уваги оздоблення будівлі, включно зі станом під’їзду. Що стосується безпосередньо квартири, спочатку аналізують стан вхідних дверей.

З метою здешевлення іноді житло купують без оздоблення. Експерти застерігають не ставитися легковажно до огляду квартири навіть у цьому випадку. Наприклад, якщо неправильно виконано монтажні роботи, виникнуть серйозні проблеми. Вимагайте від забудовників також технологічного закладення швів. Уважно обстежте поверхні на предмет можливих протікань. Коли протікання виявлено, поставте питання перед виконавцями робіт про усунення огріхів. В іншому разі доведеться невиправдано витрачати чималі кошти. Проаналізуйте стан стяжки на підлогах. Її якість оцінюють за тим, наскільки рівною є поверхня. Головна вимога – горизонтальне розташування стяжки.

Вдумливий підхід потрібен до інших елементів оздоблення. Шпалери не повинні мати порізів, не допускаються бульбашки. Придивіться до стелі, де виключаються перепади і порожнечі. Якість житла також можна вважати задовільною, якщо в хорошому стані міжкімнатні двері, а вікна без сколів і тріщин.

Не варто забувати про інженерні системи. Передбачається, що в новій квартирі добре працюють розетки і вимикачі. При нормальному функціонуванні радіаторів у приміщеннях буде тепло. А механічні пошкодження зазвичай стають причиною аварійних ситуацій у майбутньому. Крім того, перевіряють їхню укомплектованість. Якщо підійти до перевірки комплексно, огляд буде якісним.

Наступний запис
Вибір вторинного ринку нерухомості при купівлі квартири: вирішення житлових проблем, отримання майбутніх інвестицій
Попередній запис
Купуємо будинок з ділянкою, на що звернути увагу насамперед
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг