Поради для тих, хто купує нерухомість вперше

Поради для тих, хто купує нерухомість вперше

Купівля свого першого житла – дуже хвилюючий і відповідальний вчинок. Оскільки йдеться про велику фінансову інвестицію, важливо підійти до угоди максимально продумано, з урахуванням багатьох факторів та обставин. Наступні поради будуть корисними для людей, які вирішили стати щасливими власниками власної квартири або будинку. 

Як придбати нерухомість

Оцінка фінансових можливостей 

Якщо в розпорядженні є певна грошова сума, завдання трохи спрощується – достатньо знайти об’єкти нерухомості, вартість яких сумісна з доступним бюджетом, і вибрати з них найбільш підходящий варіант.

Якщо ж плануєте купувати житло в іпотеку, необхідно дочекатися попереднього схвалення кредиту від банку. Інакше витратите багато часу і сил, а потім будете глибоко розчаровані відмовою. 

У тому випадку, якщо шанси отримати схвалення на іпотеку високі, важливо правильно оцінити свої фінансові можливості і підібрати оптимальний розмір щомісячного платежу. Багато банків дають можливість клієнтам скористатися калькулятором онлайн і моментально побачити співвідношення між розміром платежів і терміном кредитування. Щоб скористатися послугою, достатньо взяти свій планшет Самсунг або інший зручний гаджет, зайти на сайт банку, з яким плануєте співпрацювати, і знайти потрібний розділ. 

Вибір району 

На вартість нерухомості впливають такі чинники, як близькість шкіл і медичних закладів, особливості транспортної розв’язки, доступ до магазинів і аптек тощо. Саме тому квартира в новому районі на околиці міста коштуватиме дешевше, ніж житло в безпечному та тихому спальному районі поблизу необхідних соціальних об’єктів. 

Як правильно купити нерухомість

В цьому питанні потрібно правильно оцінити свої реальні потреби та можливості. Наприклад, якщо є власний транспорт, то не обов’язково прив’язуватися до зупинок громадського. Але якщо кожен похід по продукти чи медикаменти з нової квартири перетворюватиметься на довгу і виснажливу подорож, то радість від купівлі нерухомості може швидко розвіятися. 

Вибір агента

Надійний і досвідчений агент з нерухомості зробить купівлю житла простішою, приємнішою і безпечнішою. Перед тим, як почати співпрацю з фахівцем, обов’язково ознайомтеся з його репутацією в інтернеті: велика кількість негативних відгуків може вказувати на низький рівень професіоналізму або шахрайство. 

Рекомендується співпрацювати з агентствами нерухомості, які вже встигли заробити високий рейтинг серед реальних клієнтів.

Купити нерухомість рекомендації

Враховуйте додаткові витрати 

Крім самої ціни квартири або будинку, заплатити доведеться за перевірку житла, послуги агента з нерухомості, виплатити податок за нерухомість або покрити витрати за закриття угоди. Сума додаткових послуг може відрізнятися, залежно від типу і вартості обраного об’єкта нерухомості.

Наступний запис
Купівля будинку за біткоїни на Кіпрі: Інноваційні Інвестиції в Нерухомість
Попередній запис
Як уникнути ризиків під час купівлі земельної ділянки: види землі та критерії вибору
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг