Агентство нерухомості: Антар-нерухомість

  • Україна, м. Київ вул. Ломоносова 54А
  • 380675202830

Компанія “Антар-нерухомість” є агентством нерухомості з багаторічним досвідом на ринку, спеціалізуючись у наданні широкого спектру професійних ріелторських послуг. Заснована у 2001 році, компанія активно займається операціями купівлі, продажу та оренди житлової та комерційної нерухомості на ринках новобудов і готового житла.

Цінності компанії

В сучасних умовах, коли клієнти стають більш вимогливими при обиранні нерухомісних послуг, “Антар-нерухомість” визнає важливість поняття “професіоналізму”. Цей професіоналізм включає в себе високий рівень юридичної компетентності, широкий фаховий багаж і відмінні навички, необхідні для укладення угод. Професіонали в цьому контексті – це ті, хто може запропонувати клієнтам найбільш вигідні рішення. І саме такими фахівцями є співробітники компанії “Антар-нерухомість”.

Завдяки ретельному відбору персоналу і акценту на професійному розвитку кожного працівника, компанія “Антар-нерухомість” перетворилася на команду справжніх професіоналів у сфері ріелторських послуг для клієнтів з різних категорій.

Юридичні компанії
Наступний запис
Агентство нерухомості: ВЕЛЕС
Попередній запис
Агенство нерухомості City Realty
Інші компанії
Популярні статті
Додати відгук
  • Якість
  • Ціна
  • Сервіс