Мотокуртка – для захисту чи для іміджу?

Мотоцикліст в мотокуртці

Коли ми говоримо про мотоциклістів, зразу виникає асоціація з брутальними чоловіками у шкіряному вбрані. Щось в цьому є, бо частенько мотоциклісти, особливо ті хто подорожує на далекі відстані, одягають шкіряні штани та куртку. Це виглядає круто і стильно.

Та виявляється питання стильності та крутості тут не головні. Адже спеціальний одяг тобто мотоекіпіровка мають гарантувати ще і безпеку. Саме тому виробники пропонують не просто шкіряні куртки а спеціальні, з додатковими захисними елементами. До речі, мотокуртка не обов’язково має бути з натуральної шкіри, масивна і брутальна. На сайті інтернет магазину мотекіпіровки МотоСтиль представлені моделі і з джинсу і навіть із болоньї.

мотокуртки
Мотокуртка фото.

Стильні куртки, які гарантують безпеку

Мотокуртка – то частина мотоекіпіровки. А як і будь-яка екіпіровка, спеціальний одяг має і захищати людину, і забезпечувати їй комфорт. Тому якщо ви себе не уявляєте в шкіряній куртці, не варто її купувати, адже існують більш елегантні варіації. Наприклад популярністю користується модель з деніму. Але це не простий джинс, а особливий з армованими волокнами. В результаті така куртка витримає навіть зустріч з асфальтним покриттям і захистить шкіру мотоцикліста від травм та опіків. Безперечно, гарантувати безпеку на 100% не зможе навіть костюм з металу. Але шкіряні елементи та джинсові речі які входять в групу мотоекіпіровки захищають мотоцикліста від зовнішніх факторів:

  • Снігу;
  • Дощу;
  • Вітру;
  • Сонячних променів;
  • Пилу.

Також натуральна шкіра та підсилений денім здатні захистити тіло при падінні. Сила удару буде меншою, а на шкірі якщо і будуть подряпини то не такі значні, як у випадку відсутності мотоекіпіровки.

Шкіряна мотоекіпіровка, особливо куртка, виглядає дуже стильно. Але навряд чи ви почуватиметеся комфортно в ній в офісі або кафе. Тоді як речі з деніму дуже схожі на предмети звичайного гардеробу. Тому джинсова мотокуртка – прекрасна ідея і для катання на мотоциклі і для походу з друзями на шопінг або в кафе.

Речі з різних тканин в тому числі з плащової тканини – то скоріше захист від вітру та дощу. Щодо безпечності… тут потрібно дивитися чи оснащена куртка спеціальним вставками, які пом’якшують удар. Бо, наприклад, шкіряні моделі і джинсові мають спеціальні вставки з захисними функціями. Також такі моделі оснащені перфорованими елементами або деталями з сітки, що гарантує вентиляцію. Отже комфортно буде і в холодну пору року і в теплу.

Оскільки за кермом мотоциклів зустрічаєш не тільки чоловіків а і дівчат, виробники мотоекіпіровки запропонували цікаві колекції з моделями для жінок. Вони відрізняються меншими розмірами і можливо більш вишуканим дизайном. Також кольорова гама мотоекіпіровки для дівчат не обмежується чорним кольором. Рожева куртка чи шолом? А чому ні…

мотокуртки
Захисна мотокуртка.

Консультанти MotoStyle готові підказати продукція якого бренду буде вам цікавою з урахуванням вашого стиля їзди, досвіду і смакових побажань. Фінансова складова також враховується, тим більше що доступні моделі в різних цінових сегментах.

Наступний запис
Як вибрати найкращий чохол для вашого iPhone 15 Plus?
Попередній запис
Гербіцид Антисапа – новітні досягнення у боротьбі з бур’янами
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг