Jameson Irish Whiskey: як відрізнити оригінал від підробки

Jameson Irish Whiskey

“Джемесон” – найпопулярніший віскі, що виготовляється в Ірландії. Щорічно мільйони пляшок дивовижного напою вирушають у десятки країн. Завдяки бездоганному аромату і м’якому смаку віскі користується великим попитом, однак у шанувальників швидкої наживи це викликає тільки спокусу отримати надприбуток, підробляючи оригінальний продукт.

Ті, хто постійно вживає “Джемесон”, навряд чи переплутають оригінальну пляшку з підробкою. Вони легко впізнають Jameson Irish Whiskey за чистим і м’яким смаком, у якому переважають фруктові нотки. Не дає помилитися і багатогранний аромат з ніжними нюансами горіхів і хересу. Але як відрізнити підробку тим, хто не часто купує знаменитий ірландський віскі, – розповідаємо далі.

як відрізнити оригінал від підробки

Ознаки оригінального Jameson

Відрізнити підробку смачного і популярного віскі нескладно навіть новачкові. Головне – знати, на що звертати увагу. Основне підтвердження оригінальності продукту – сама пляшка, в яку розлито Jameson. Компанія, що випускає один із найпопулярніших віскі у світі, може собі дозволити використовувати особливі пляшки з оригінальними рельєфними позначеннями і написами. А от шахраї на таку “розкіш” не здатні, бо виготовлення спеціальної пляшки – досить недешеве задоволення.

Отже, пропонуємо кілька критеріїв, за якими легко відрізнити підробку:

  1. Увага на кришку! В оригіналі вона виготовляється з металу, а у контрафактної продукції зазвичай зверху присутня пластикова плівка або фольга.
  2. По обідку фірмової кришки великими літерами тричі виписується назва бренду.
  3. На пробці ірландського виробника присутні літери JJ&S, тоді як на підробці вони мають дещо іншу варіацію — II&S.
  4. Пляшки справжнього “Джемесона” ніколи не оснащуються дозаторами.
  5. В оригіналі пляшка виготовляється тільки зі скла темно-зеленого кольору і має форму циліндра. Контрафакт розливається в недорогі округлі ємності з бочкоподібною шийкою.
  6. Найпомітніша відмінна риса – рельєфні написи. Біля самого дна з бочкою з лицьового боку розташований напис PRODUCT OF IRELAND і дві опуклі людські фігури.
  7. Під контретикеткою оригінальна пляшка має ще один напис – John Jameson&son. Він виконаний дуже чітко, під нахилом, великими літерами.
  8. На лицьовому боці пляшки або під контретикеткою також можна легко побачити L-code і дату розливу продукту. Код наноситься способом гравіювання. Інформація дублюється на задній частині етикетки: написи мають збігатися.

Щоб насолоджуватися оригінальним і вишуканим смаком Jameson Irish Whiskey, не потрібно витрачати велику суму. Алкомаркет пропонує можливість придбати напій за доступною ціною. Тут ви зможете знайти широкий вибір оригінальних продуктів і насолоджуватися вишуканим віскі без переплати.

Наступний запис
Що вибрати: MacBook Pro чи потужний ноутбук під Windows
Попередній запис
Монополія: настільна гра, яка підкорила світ
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг