Як жити в гаражі, не маючи коштів винайняти нормальне житло

гараж замість квартири

Усі звикли жити в комфорті, але що, якщо появилась екстрена ситуація і звичайних умов життя немає і доводиться підлаштовуватися під обставини. Йтиметься про те, як складно жити в найпростішому гаражі, розділяючи простір проживання з автомобілем, мотоциклом та іншою технікою.

Проблеми, з якими доведеться зіткнутися:

  1. Немає води. Але не варто сумувати, в гаражних кооперативах практично завжди є колонка, біля якої часом скупчується черга за безцінними краплями вологи. Наповнив п’ятилітрову пляшку, або відро, хто на що здатен, і тягнеш до себе в оселю, щоб випрати, закип’ятити чайник, помитися. Вода там ніколи зайвою не буває.
  2. Туалет. Пощастить якщо є кооперативний будиночок, а якщо його немає? Тоді в справу йдуть усілякі хитрощі, але про це кожен додумається сам.
  3. Холод влітку. Головне закрити всі дірки і щілини, хоча це практично не реально. Звідси постійна застуда і нежить. Обігрівач вам на допомогу і тепла ватяна ковдра. Зверніть увагу, ми вкрай не рекомендуємо жити в гаражі взимку, якщо він не утеплений і в ньому не проведена система обігріву. Це категорично небезпечно для життя.
  4. Якщо немає холодильника й електроплитки, то зовсім сумно. Харчуватися готовою їжею з магазину дорого і для шлунка не добре. Особливо потрібен чайник, гаряча вода, ваш незамінний помічник.

    Знімаючи гараж в оренду, не повідомляйте орендодавця про те, що збираєтеся там жити, інакше ваш план зруйнується. Але якщо все ж таки ви туди по-тихому в’їхали, то доведеться боятися кожного шурхоту, відчувати напругу, адже мовчання і тиша – запорука вашого спокою…

Висновок простий, романтики від такого життя немає, але і страшного теж, всі проблеми цілком вирішувані, головне докласти зусиль. Пам’ятайте, живучи в гаражі, ви набуваєте величезного досвіду з виживання в екстремальних умовах.

Наступний запис
Як вибрати ділянку для заміського будинку
Попередній запис
У чому різниця між авансом і завдатком на квартиру?
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг