Консультація юриста з нерухомості

Юристи онлайн сервісу «Центр Перевірки Нерухомості» здійснюють професійну юридичну перевірку об'єктів нерухомості щодо присутності можливих ризиків при угодах купівлі-продажу.

Попередньо перед угодою Ви можете отримати відповіді наших фахівців на важкі питання, що хвилюють Вас щодо купівлі, або продажу квартири, будинку, дачі, гаража, інших будівель.

Консультація юриста з нерухомості допоможе Вам ухвалити правильне рішення щодо майбутньої угоди та уникнути помилок.

Щоб операції з нерухомістю пройшли на вигідних для Вас умовах, і головне безпечно, ми рекомендуємо звернутися до наших професійних юристів за допомогою.

Обирайте юриста для консультації

Юристи нададуть відповідь на актуальні запитання:

 • як усунути ризики;
 • як вибрати надійного забудовника;
 • які документи перевіряти.

Звернутися за консультацією та допомогою юриста доцільно також при різних операціях з комерційною нерухомістю. Допустимо перед Вами виникало одне з нижче перерахованих завдань:

 • здати приміщення в оренду під офіс;
 • зняти офіс;
 • організувати приміщення для підприємства;
 • продати будівлю фабрики, заводу та ін.

Наші адвокати та юристи проконсультують, як правильно оформляти документи.

Консультація юриста щодо новобудов

На ринку нерухомості постійно зустрічаються різні ситуації, коли одна зі сторін застосовує нелегальні схеми різного характеру, завдяки яким Ви можете моментально втратити гроші.

При купівлі житла на первинному ринку необхідно виявляти особливу увагу та обережність. Тут важливо не лише перевірити забудовника за базами реєстрів, а й подивитися на схему залучення грошей у будівництво. Незаконна схема поставить під сумнів ваше право власності на придбане житло. Останнє питання може вирішити лише досвідчений юрист з нерухомості. Під час консультації юрист зможе теоретично розповісти про проблеми, які можуть виникати при покупці житла у вибраній Вами новобудові. Можливо, доведеться здійснити повний аналіз документів забудовника, щоб виявити факти порушення.

Набагато кращі справи на ринку продажів вторинної нерухомості. У цих операціях ризиків набагато менше. Але хто Вам дасть гарантію, що до будинку чи квартири не прописані сторонні особи, про які Вам ніхто не говорить. Найкращий спосіб усунути ризики – здійснити перевірку вторинної нерухомості.

Юридична консультація з нерухомості включає наступні види послуг:

 • безкоштовна загальна експрес-консультація за телефоном (5 хвилин);
 • платна консультація в офісі в деталізованому форматі (до 1 години);
 • розбір конкретної проблемної ситуації, що виникає під час операцій з нерухомістю;
 • відповіді на складні для розуміння закони щодо купівлі-продажу нерухомості;
 • промовляння алгоритмів дій (як правильно поступати) при оформленні квартири, будинку.

Друзі, просимо поставитися з розумінням щодо консультацій по телефону. В нас час обмежений до 5 хвилин. Якщо питання досить об'ємні і складні, то замовляйте платні послуги.

Вартість платної консультації в середньому на ринку складає від 1000 грн. Прийом в офісі здійснюється за попереднім записом. Уточнюйте по телефону в менеджерів кожної юридичної компанії потрібну інформацію відносно цін та консультацій.

Зверніть увагу, до процедури консультацій не входить перевірка договорів та інших юридичних документів. Для цього у нас розроблено спеціальні пакети послуг. Телефонуйте на телефон і наш консультант докладно розповість, як саме здійснити аналіз важливого для Вас документа.

Звертайтесь до експертів, професійних фахівців з питань нерухомості в м. Київ. Консультація юриста з нерухомості у відомій та авторитетній компанії завжди на вищому рівні!

Додати відгук
 • Рейтинг