Криптотрейдинг: як правильно торгувати криптовалютою

Криптотрейдинг

Цифрові гроші стають більш затребуваними у світі, через що купити криптовалюту вирішує все більша кількість нових користувачів. Новачки в цій сфері стикаються з незрозумілими термінами і складним функціоналом. Якщо заздалегідь не отримати відповіді на питання, що цікавлять, то це може стати причиною збитків і невдач у криптоіндустрії.

Робота з криптовалютою: з чого почати?

Торгівля криптою передбачає постійне ухвалення рішення, що робити з активами – продавати, купувати або не чіпати їх і вичікувати найкращого моменту на конкретному ринку. Щоб не піддаватися емоціям і не робити помилок, важливо слідувати заздалегідь складеній торговій стратегії. Трейдинг криптовалют у такий спосіб допоможе зрозуміти, коли потрібно торгувати, на яких таймфреймах зосередитися, які використовувати технічні індикатори, оптимальні входи і виходи з позицій тощо.

Які застосовувати інструменти, ви зрозумієте з обраного вами торгового стилю. Це перше, з чим варто визначитися. Перед тим як почати торгувати криптовалютою, необхідно вивчити способи аналізу криптопроектів:

  • Технічний. Будується на дослідженні руху вартості, щоб зрозуміти закономірності повторюваної поведінки. Виявити цінові рівні, на яких крипторинок може розвернутися, можна за допомогою технічних індикаторів.
  • Фундаментальний. Криптотрейдинг базується на аналізі новин про цифрові активи та блокчейн-технологію, на підставі якої працюють усі криптовалюти. До уваги варто брати й унікальні фундаментальні події, які безпосередньо впливають на рух вартості монет. Наприклад, слід вивчити поняття “халвінг”.

Біржа криптовалюти: навчання з нуля

Біржа криптовалюти

Якщо ви вже готові працювати з криптобіржами, то для початку рекомендується тестувати свої стратегії на демо-рахунку. Більшість сучасних платформ дають можливість створити акаунт із тренувальним балансом. Завдяки цьому ви зможете на практиці зрозуміти, як влаштований ринок і сам майданчик. Після цього можна заводити реальні гроші на біржу, але краще починати з невеликих сум. Збитки неминучі для кожного трейдера. На дрібних втратах ви зможете зрозуміти свою реакцію на такі події і навчитися контролювати себе.

Один із безпечних варіантів інвестицій на біржі – крипто-лаунчпад. Це стартова платформа, на якій криптостартапи шукають фінансування, а трейдери можуть купити токени нових проєктів за низьким курсом, сподіваючись, що з часом він зросте. Але для початку наберіться теоретичних знань. Ви можете почитати книги, статті, послухати лекції, пройти профільні курси. Дослідження досвіду інших трейдерів дасть вам змогу перейняти цікаві та ефективні торгові стратегії.

Популярна схема торгівлі криптовалютою – усереднення. Стратегія передбачає поділ капіталу на кілька частин і вкладення в монету невеликими сумами. Завдяки такому підходу ви зможете знайти оптимальну точку для купівлі крипти. Це базовий метод роботи на ринку. Після його вивчення ви зможете переходити до складніших схем.

Наступний запис
Як отримати кредит із поганою кредитною історією: 5 дієвих рекомендацій
Попередній запис
Як отримати кредитні гроші на картку?
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг