Криптокредитування як зручне рішення для трейдерів, які бажають розвиватися

Криптокредитування фото

АМЛ-перевірка – обов’язковий інструмент в арсеналі кожного трейдера, який прагне вберегти себе від блокування через випадкове потрапляння на гаманець брудної крипти. Якщо ви вирішили взяти криптокредит, то варто це робити на надійних платформах, де присутня AML-перевірка, щоб отримати в розпорядження чисті монети.

Криптопозика дає можливість запустити свої активи в обіг, не продаючи при цьому їх. Залежно від майданчика позичати можна фіатні валюти або інші криптовалюти, закладаючи для цього свої особисті цифрові монети. Якщо говорити про децентралізовані кредити, то ви отримуєте доступ до кредитних пулів. Існують також і беззаставні позики, але потрібно бути акуратними, щоб не потрапити на шахраїв.

Особливість роботи криптовалютних кредитів

Цей інструмент взаємовигідний для обох сторін – кредиторів і позичальників. Брати позику можна і безпосередньо у криптоплатформ. Оформлення кредиту передбачає виплати відсотків за ним, як і в банківській системі. При цьому річні ставки – нижчі, ніж у традиційних фінансових установах. Це пов’язано з тим, що позичальник залишає заставну суму, розмір якої залежить від LTV. Цей параметр розраховується як співвідношення величини можливої позики / забезпечення. У ньому враховуються інвестиційні ризики позичання криптовалюти в кредит.

Якщо позичальник у зазначену дату не розплатиться за позикою і не сплатить відсотки за нею, то його застава залишається у кредитора. Але якщо ви дотримуєтеся всіх правил, то всі ризики зводяться до нуля. Криптокредитування передбачає також поняття ліквідації. Це означає, що скасовується забезпечення при настанні певних умов. Наприклад, такий ризик при криптовалютному кредитуванні можливий, коли ринкова вартість активу знижується. За такого розвитку подій підвищується розмір заставної суми, через що позичальник зобов’язаний поповнити свій баланс забезпечення. Тільки такий підхід дасть можливість виключити ліквідацію.

Криптокредит онлайн
Криптокредит онлайн.

Плюси та мінуси криптокредитів

Біткоїн-позика https://whitebit.com/ua/crypto-borrow популярний як на централізованих біржах, так і на DeFi-платформах. Перед тим як позичати кошти, рекомендується вивчити позитивні та негативні сторони процесу. Переваги криптокредитування:

  • Доступність оформлення. Єдина вимога до позичальника – надати заставу або повернути активи відразу ж, якщо йдеться про флеш-кредит. Вам не потрібно демонструвати хорошу кредитну історію. Отримати Біткоїн-позику в рази легше, ніж якщо звертатися в банк.
  • Управління за допомогою смарт-контрактів. Завдяки цьому вдається автоматизувати процес видачі кредитів, що робить його ще більш масштабованим та ефективним.
  • Можливість налаштувати пасивний заробіток. На деяких платформах ходлери можуть розмістити свою крипту і виступити в ролі кредитора.

В криптокредитування є і деякі недоліки:

  • Ризик ліквідації залежно від заставної суми. Навіть якщо як заставу внесено велику суму, її може бути ліквідовано в разі сильного обвалу вартості цієї монети.
  • Уразливість деяких смарт-контрактів. Хакерські атаки можуть призвести до втрати застави або самої позики, якщо код написаний погано і є лазівки для шахраїв.
  • Криптокредити збільшують загальний ризик інвестпортфеля. Диверсифікувати свій портфель потрібно, але якщо робити це за рахунок позик, то ризики лише зростуть.

Завдяки криптокредитам ви запросто зможете отримати в розпорядження різні види криптовалют, не продаючи свої активи. Ви можете використовувати позичені кошти, як забажаєте – для торгівлі, обміну, виведення з біржі тощо.

Наступний запис
Як безкоштовно перевірити свою кредитну історію онлайн
Попередній запис
ТОП криптовалютних обмінників сьогодні – як обрати найкращий
Схожі записи
Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть це поле
Заповніть це поле
Будь ласка, введіть правильний email.