Іпотечні договори. Іпотечний кредит

іпотечні договори іпотечний кредит

Під час оформлення іпотечного кредиту практично все залежить від складання кредитного договору. Саме це впливає на подальше матеріальне становище платника. Кредитний договір є не тим папером, прочитання якого можна відкласти. Спочатку договір має бути уважно прочитаний і тільки потім підписаний. Найбільш важливими аспектами угоди є страховка і сума виплат. У ньому має бути обумовлено, яка має бути сума виплат і в разі, якої форс-мажорної ситуації можливі страхові виплати.

На сьогоднішній день бажання і можливості клієнтів можуть бути однаковими завдяки іпотечним кредитам. Звісно, безкоштовно нічого бути не може і за таке дарування долі також треба платити. Для того, щоб виплата кредиту не стала кайданами на руках позичальника, слід одразу обміркувати, чи зможе він надалі гарантувати постійну виплату банку. І навіть якщо іпотечний кредит необхідно оформити в терміновому порядку, слід вкрай уважно вивчити всі пункти і підпункти договору. В іншому разі, не маючи зворотної дороги, можна потрапити в капкан. А якщо станеться форс-мажорна ситуація, то позичальник буде довго звинувачувати себе в особистій неуважності.

На що звернути увагу в момент підписання іпотечного договору

Подібний вид договору є кінцевою ланкою в ланцюзі попередніх заходів, які варто пройти до дозволу для взяття іпотечного кредиту. Але якщо це завершення, то, отже, найголовніше. Відповідний документ передбачить життя позичальників на кілька років уперед. На перший погляд, кредитні умови можуть здатися доволі привабливими та зручними. Але насправді так маскуються додаткові виплати. З тим, на що реально має намір банк, можна ознайомитися в іпотечному договорі.

Експерти з кредитування і юристи з нерухомості попереджають, що найбільшу увагу слід звертати на підпункти, які набрані надто дрібним шрифтом. Їхню правоту доведено практично, адже більшість випадків скарг позичальників відноситься саме до випадків не звернення уваги на пункти договору.

Розумні люди вчаться не на своїх, а на чужих помилках. Саме через це краще спочатку прочитати умови договору позики і лише потім шукати відповідну нерухомість. Якщо умови банку будуть невигідними, то в будь-який момент можна скористатися послугами іншого банку.

Підводні камені

Якщо договір уже практично підписано, то це означає, що позичальник згоден на строки виплати позики, а також процентну ставку за використання кредитних коштів. Але не варто забувати про додаткові витрати. Так, досить складно внести одноразовий платіж. Кожен банк ставить процентну ставку подібних виплат за власною політикою. Розмір платежу може залежати як від суми позики, так і від вартості нерухомості. Крім того, потрібно обумовити умови, за яких можна знизити кредитну ставку шляхом підвищення щомісячних процентних виплат.

Отже, перш ніж підписувати іпотечний договір, слід уважно вивчити всі його нюанси, щоб не мати надалі проблем.

Наступний запис
Купівля квартири в розстрочку від забудовника: порядок укладення вигідної угоди
Попередній запис
Правильне закриття іпотеки: внесення останнього платежу та зняття обтяження
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг