ТОП криптовалютних обмінників сьогодні – як обрати найкращий

Обмінники Криптовалюта

Торгівля криптовалютами та криптофіатними парами для багатьох людей в усьому світі вже стала звичним форматом діяльності з метою поліпшення свого матеріального благополуччя. Дійсно робота в цьому секторі фінансового ринку забезпечує досить цікаві перспективи. Це пов’язано з тим, що цифрові монети – це високоволатильний актив. Тобто цінність кожного виду крипти змінюється лише на підставі комерційного попиту та пропозиції, без регулювання та контролю з боку державної влади. Тому динаміка зміни вартості оцінюється як дуже висока. Але вона може йти як у плюс, так і в мінус. Тому будь-якому трейдеру для початку дуже важливо навчитися грамотно аналізувати ситуацію на ринку, приймати правильні рішення щодо того, яку валюту краще швидко продати, а яку – купити і зберігати, отримуючи дивіденди в довгостроковій перспективі. У будь-якому разі для цього неодмінно знадобиться криптообмінник, адже спочатку цифрові гроші потрібно буде придбати за фіатні, а прямого технічного сполучення між цими системами немає. Тому доведеться замислитися над вибором відповідної платформи, адже конкуренція в цій ніші дуже висока. Крім солідних обмінників крипти онлайн, в інтернеті працює і величезна кількість шахраїв. Щоб не помилитися, достатньо дотримуватися наступних критеріїв під час оцінювання того чи іншого ресурсу.

Рівень безпеки

Унаслідок того, що криптовалютний ринок повністю децентралізований, а всі транзакції з цифровими монетами є безповоротними, важливо переконатися в тому, що ви потрапили на сервіс із високим рівнем безпеки щодо особистих даних і збереження грошових активів. Для цього перевірці підлягають такі чинники:
  • офіційна діяльність компанії, тобто обмінник криптовалюти онлайн має бути зареєстрований як юридична особа, бажано саме в тій країні, де ви плануєте ним користуватися;
  • легальна діяльність – незважаючи на те, що криптовалютний ринок є абсолютно децентралізованим, посередники, які надають фінансові послуги з обміну різних видів грошей, повинні мати дозвіл на ведення такого бізнесу, ліцензії видають різні регулятори, краще віддати перевагу тій платформі, де контроль діяльності компанії покладено на відомий у світі наглядовий орган;
  • технічно бездоганна робота ресурсу – він має бути оригінальним, функціонувати швидко, без збоїв, лагів, мати максимально ефективні алгоритми шифрування даних для запобігання хакерським атакам і розкраданню даних користувачів платформи.

Якщо жоден із цих пунктів після перевірки не викликає сумнівів, можна переходити до наступного етапу.

Обмінники Криптовалюта

Оцінка фінансової рентабельності

Оскільки кожен трейдер очікує отримувати стабільно певний дохід, необхідно переконатися, що через обраний обмінник криптовалюти онлайн він буде йому забезпечений. Звісно, в тому разі, якщо сам трейдер грамотно аналізує мінливі умови на ринку, ухвалює правильні рішення і вибирає адекватні стратегії.

Фінансова рентабельність визначається такими умовами:

  • загальний валютний курс – він має бути максимально вигідним, причому на тлі всіх супутніх витрат, які передбачені в конкретній компанії;
  • комісія – оцінюється й аналізується, якщо її вказано окремо, а не закладено в загальний валютний курс, як нерідко сьогодні роблять досвідчені бізнесмени;
  • програма лояльності – завдяки додатковим умовам постійний користувач системи може розраховувати на знижки, лояльніший валютний курс або знижену комісію, що в підсумку позитивно позначається і на загальній прибутковості.

Щоб переконатися, що всі умови компанії відповідають тим, яких дотримуються під час використання ресурсу, не зайвим буде перевірити, як працює служба підтримки. Вона іноді стає чудовим маркером того, чи варто зв’язуватися з конкретним обмінником крипти або пошукати інший варіант. Крім того, можна орієнтуватися на експертні оцінки різних обмінників криптовалюти онлайн, які викладають свої огляди на сайтах порівняння. Не зайвим буде почитати відгуки на тематичних ресурсах, щоб мати повне уявлення про те, які плюси й мінуси мають найкращі обмінники криптовалюти, заявлені в рейтингах у популярних оглядовиках.

Наступний запис
Криптокредитування як зручне рішення для трейдерів, які бажають розвиватися
Попередній запис
Як отримати кредит із поганою кредитною історією: 5 дієвих рекомендацій
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг