Як отримати кредитні гроші на картку?

Як отримати кредитні гроші на карту

Онлайн кредити за затребуваністю випереджають стандартне оформлення позики в банку. Такі позики, які виконуються через Інтернет, видаються мікрофінансовою організацією Кача. Завдяки вдосконаленому кредитному інструменту, гроші у позичальника вже з’являються через 10-20 хвилин після подачі заявки. Погодьтеся, жоден банк не може похвалитися такою оперативністю. Значить у тих випадках, коли грошова сума потрібна максимально терміново, вирішити питання можна тільки за допомогою МФО. Швидкий кредит до зарплати видається незначних розмірів і на більш короткий період. Його переваги в тому, що:

 • З документів потрібен тільки паспорт та ІПН. І жодних довідок про доходи та інших паперів, що підтверджують платоспроможність.
 • Цілі, на які клієнт бере позику, вказувати не потрібно.
 • Не потрібно шукати поручителів або приносити заставну річ.
 • МФО Кача працює без вихідних і перерви. І отримати мікропозику можна в будь-який час доби.
 • Позичальник може подати заявку, не виходячи з дому.
 • Лояльність до клієнтів і відсутність жорстких вимог. Обов’язковим тільки є вік позичальника: 18-70 років, українське громадянство, прописка на території країни, банківська карта. 

Рекомендуємо прочитати що таке іпотечний кредит.

Як виконується процедура кредитування через Інтернет?

Послугами мікрофінансової компанії користуються часто фізичні особи, яким позика в банку недоступна. Це безробітні, студенти, пенсіонери, жінки в декреті, люди, які працюють неофіційно. Беруть кредит без довідок і ті, у кого зіпсований кредитний рейтинг. Процес кредитування простий і зрозумілий і займає від сили 15 хвилин. 

 • Спочатку потрібно вибрати суму кредиту і визначитися з терміном його повернення. Для цього зручно використовувати кредитний калькулятор, розміщений на головній сторінці сервісу.
 • Заповнюється реєстраційна форма і заявка, де вказується персональна інформація: ПІБ, дані паспорта, номер телефону будь-якого мобільного оператора. Для зв’язку бажано також мати електронну пошту, наприклад gmail. Щоб кредит був розглянутий позитивно, вся інформація має бути правдивою. 
 • В разі позитивного рішення, клієнт отримує повідомлення і секретний код, за допомогою якого підписує електронний договір.
 • Позичальник прикріплює банківську карту, вказує її реквізити. Після підписання договору сума, обумовлена в угоді, моментально надійде на рахунок.

Під час наступних оформлень мікропозик клієнту не потрібно заново проходити реєстрацію. Він заходить у свій кабінет, виставляє бажані параметри: суму і період кредиту. 

Яка банківська карта підійде для зарахування кредитних коштів?

Картка обов’язково має бути видана банком України, мати актуальний термін дії. Кредит видається позичальнику на карту, якщо той є її власником. Перед переказом грошей на карту, проводиться її верифікація. Для цього на рахунку картки має бути хоча б дві гривні. За допомогою процедури верифікації підтверджується особистість заявника, і те, що карта належить саме йому, а не іншій особі.

Наступний запис
Криптотрейдинг: як правильно торгувати криптовалютою
Попередній запис
Безконтактні картки – зручний, безпечний спосіб оплати
Подібні статті
Додати відгук
 • Рейтинг