Як зателефонувати оператору 2024: прості та швидкі способи

Як зателефонувати оператору

У повсякденному мовленні, уникаючи надлишкових слів, ми часто використовуємо не стільки фразу “як зателефонувати до кол-центру (call-центру)”, скільки звичний вираз “як зателефонувати оператору”.

Телекомунікаційні компанії, розгортаючи великі структури, розташовані часто в різних містах, забезпечують не тільки можливість отримання відповідей на запитання абонентів. Цим вони також забезпечують собі постійний контроль і швидке реагування на будь-які проблеми, що виникають на лініях зв’язку.

Зворотній зв’язок цінний для всіх. Зрозуміло, що це тягне за собою додаткові витрати для операторів зв’язку, але зі стратегічного погляду це відіграє вкрай важливу роль.

Ви здогадуєтесь, що кожен, хто коли-небудь користувався послугами зв’язку, чи то телефонія, чи то мобільний інтернет, ставив собі запитання: “Як швидко дозвонитись в підтримку та вирішити своє питання?”. Організації, як правило, піклуються про те, щоб номери гарячих ліній легко запам’ятовувалися, щоб абоненти могли за потреби оперативно використовувати їх. Правда до деяких операторів насправді важко дозвонитись. Іноді можна запутатись в послідовних кроках що і де натискати в телефоні.

Зміст:

 1. Оператор Vodafone
 2. Компанія Київстар
 3. Фірма Lifecell
 4. Інші компанії

У мобільних операторів заведено використовувати зазвичай комбінації, що складаються з трьох цифр (важливо не плутати їх із кодами конкретних операторів зв’язку). Коли справа стосується фіксованого зв’язку і постачальників мобільного інтернету, підхід може бути іншим. Однак навіть комбінації, що запам’ятовуються найбільше, можуть загубитися десь у глибинах пам’яті, особливо якщо таких комбінацій стає кілька. Це може призвести до справжньої плутанини.

Саме з цією метою нижче перелічено контактні номери служб підтримки операторів мобільного зв’язку, провайдерів фіксованого зв’язку та мобільного інтернету.

Як зателефонувати оператору Водафон та інші варіанти отримання необхідної допомоги (МТС)

Компанія Vodafone (раніше відома як МТС-Україна) пропонує різноманітні варіанти номерів для звернення до служби підтримки абонентів, залежно від типу обслуговування.

Для абонентів із передплаченим зв’язком (які не мають контракту) і контрактних фізичних осіб передбачений саме такий варіант номеру служби підтримки: 111.

Якщо ви є абонентом, який використовує номер 111 для спілкування з оператором служби підтримки Водафон, цей номер призначений для дзвінків з номерів Vodafone (МТС) до служби підтримки. У цьому випадку дзвінки будуть безкоштовними.

Рекомендується уникати дзвінків з номерів інших операторів, оскільки це може виявитися дорогим задоволенням. Для швидкого контакту з оператором служби підтримки без прослуховування зайвої інформації, дотримуйтесь цих кроків:

 1. Наберіть “111” і дочекайтеся відповіді робота. Послухайте її всього лише 1-2 секунди.
 2. Натисніть клавішу “3”, щоб перейти до відповідного меню. Знову ж таки, залиште прослуховування лише на 1 секунду.
 3. Клацніть клавішу “0” і очікуйте з’єднання з оператором.

Для міських номерів та інших операторів використовуйте слідуючий набір: 0 800 400 111. Цей номер підходить для дзвінків з київських номерів. Якщо ви перебуваєте в іншому місті, можливо буде потрібен міжміський зв’язок.

Крім того, є ще один спосіб швидко (принаймні, трохи швидше) зв’язатися з оператором Водафон: скористайтеся онлайн-чатом на офіційному сайті компанії Водафон-Україна www.vodafone.ua. Просто введіть свій номер телефону у відповідне поле і ставте свої запитання.

Для корпоративних абонентів

У разі якщо клієнт використовує мережу МТС, діють такі номери операторів:

050 462 0004. Цей метод зв’язку призначений для корпоративних клієнтів, компаній (корпорацій) з числом підключених номерів від 1 до 19 – так званих представників малого та середнього бізнесу.

0 800 400 001. Представлений номер призначений для ключових абонентів Водафон. Якщо у вашій корпорації чисельність становить 20 і більше номерів, то ви є саме таким клієнтом.

Звичайно, можливий і дзвінок за номером 111. Однак більш рекомендується використовувати зазначені вище номери, оскільки це забезпечить більш швидкий контакт.

А якщо вас цікавить, як зв’язатися з оператором Київстар, то продовжуйте читання.

Як зателефонувати оператору Київстар – номер і швидкий зв’язок зі службою підтримки

Тут також є свої особливості, які залежать від способу підключення.

Користувачі, які користуються послугами без укладення контракту, мають можливість отримати потрібну інформацію за таким номером мобільника: 466. Зателефонувавши за цим номером, ви можете отримати відповіді на ваші запитання від автовідповідача або зв’язатися з оператором Київстар. Дзвінки з мобільних номерів Київстар (а також з колишніх номерів Діджус і Білайн) здійснюються без оплати. З інших операторів дзвінки є платними.

Для швидкого переходу до оператора виконайте такі дії:

 1. Введіть “466”, зачекайте з’єднання і прослухайте робота 1-2 секунди.
 2. Натисніть кнопку “5”, щоб отримати інформацію з відповідного меню. Прослуховуйте 1-2 секунди.
 3. Натисніть на клавіші “9” і дочекайтеся з’єднання з оператором.

0 800 300 466 Цей номер телефону надає можливість зв’язатися з оператором служби підтримки Київстар за допомогою стаціонарного телефону.

466-2-466 Коли справа стосується дзвінків як із стаціонарних, так і з мобільних телефонів, вартість дзвінка залежить від тарифних планів, встановлених вашим оператором зв’язку.

Для контрактних абонентів Київстар (включно з корпоративними абонентами, зареєстрованими на юридичні особи), використовується номер: 466. Умови аналогічні тим, що передбачені для абонентів передплачених тарифних планів.

466-0-466 Дзвінок на цей номер буде тарифікований для вас як дзвінок на київський номер.

Для швидкого замовлення будь-яких послуг абоненти об’єднаної мережі Київстар можуть скористатися номером: 477.

Пам’ятайте, що у сфері послуг все більше набирає оборотів тенденція до автоматизації та роботизації. Тому коли ви звершуєте дзвінок оператору Київстар спочатку вам пропонують автоматичні відповіді на часті запитання. І лише якщо проблема нестандартна пропонують отримати консультацію від реальної людини служби підтримки.

Як зателефонувати оператору лайф: зручний номер для оперативного зв’язку з підтримкою Lifecell

Навіть оператор мобільного зв’язку з найменшою кількістю абонентів має свій власний кол-центр. На відміну від своїх “старших” конкурентів, Лайф використовує єдині номери для всіх типів підключення. Незалежно від того, чи є ви контрактним абонентом чи ні, представляєте ви організацію або фізичну особу, для того щоб зв’язатися з оператором Лайф, вам буде потрібно скористатися єдиним номером: 5433.

Дзвінки з номерів Lifecell (раніше life) здійснюються безкоштовно. Щоб оперативно зв’язатися з оператором Лайф (хоча це буде відносно швидко), дотримуйтесь цієї послідовності дій:

 1. Наберіть 5433, і почне говорити робот, який запропонує обрати мову (1 – Українська, 2 – ru). Оберіть потрібну мову і дочекайтеся інформації про меню, доступної після натискання цифри “5”.
 2. На жаль, на відміну від Водафон або Київстар, ви не зможете моментально натиснути кнопку для з’єднання з оператором. Доведеться прослухати всю інформацію до кінця, а потім натиснути клавішу “0”, щоб зв’язатися з оператором.

Додатковий номер: 0 800 20 5433.

Ви можете безкоштовно зателефонувати з міських номерів фіксованого зв’язку.

Контактні номери операторів інших компаній, що надають послуги зв’язку та мобільного інтернету (3G-інтернету)

Часто люди і компанії, які використовують послуги фіксованого зв’язку або мобільного інтернету інших українських операторів, стикаються з питанням “як зв’язатися з оператором?”. Для вас корисною буде така інформація:

“Інтертелеком”:

 • 0 800 50 50 75
 • (094) 50 50 750
 • 750 (номер для абонентів мережі Інтертелеком)

Перший номер безкоштовний для дзвінків з міських номерів, другий і третій призначені для абонентів мережі Інтертелеком.

“ТриМоб” (ТриМобайл):

0 800 50 11 88 (безкоштовний з міських номерів). Довідкова служба оператора “ТриМоб”.

“Укртелеком”:

0 800 50 68 00 (безкоштовний з міських номерів)
Для дзвінків з київських номерів також доступна комбінація *1-76, дзвінки безкоштовні.

“CDMA ua” (СДМА юа):

 • (044) 592 00 00
 • 0 800 608 800 (безкоштовний зі стаціонарного)
 • *111 (безкоштовний з CDMA телефону). Інформаційно-довідковий центр оператора “CDMA ua”.

“ПіплНет” (PeopleNet):

 • (044) 506 0 506 (тарифікація відповідно до умов вашого оператора)
 • 999 (безкоштовний з номерів PeopleNet). Служба підтримки оператора “ПіплНет”.

Надіємось, що інформація яку ми надали в цій статті допоможе вам зекономити багато часу. Ми постарались повністтю відповісти на запитання “як зв’язатися з оператором Київстар 2023, Водафон і Лайф?” і залишили для вас усі можливі способи отримання зв’язку з представниками різних компаній мобільного зв’язку в Україні.

Відповіді на часті запитання

Як подзвонити до оператора Київстар з Польщі?

Введіть на своєму мобільнику *105*466# і натисніть "Виклик" При такому дзвінку кошти не знімаються і він скасовується автоматично За мить до Вас надійде зворотній дзвінок від потрібного оператора з такого номера +380674660466.

Наступний запис
ЖЕКи Києва 2024
Попередній запис
Як вибрати рулонні штори недорого в квартиру і дім
Подібні статті
5 /5
На основі оцінки 1

Відгук від 1 користувача

  • 9 місяців тому

  Одного разу захотів змінити пакет в Київстар. Почав шукати способ як отримати консультацію в оператора. Самому нічого не вийшло. Переклацав усі кнопки. Проходив декілька етапів з роботом Зоряною і мене весь час перекидало на перший етап. В цій статті хороші поради які допомогли.

Додати відгук
 • Рейтинг