Покупка старого будинку

купити старий будинок

Будівництво нового будинку сучасного стилю і дизайну, безсумнівно, краще, ніж купівля старого особняка. Можна, звісно, придбати і не нову будівлю. У такому разі існують певні чинники, на які має звернути увагу покупець. Якщо ви їх врахуєте під час придбання житла, то отримаєте гарантію, що не викинете гроші на вітер.

ОВК та водопровідно-каналізаційна система

Ці системи – не найбільш обговорювана тема для покупців нерухомості. Однак вона важлива, бо в старих будинках саме ці комунікації мають незадовільний стан. Перевірте належним чином туалети, крани, каналізацію. Інакше, в майбутньому вони спричинять величезні фінансові витрати при заміні. Обов’язково перевірте систему вентиляції. Неприємний запах, гучний шум, недостатньо свіже повітря покажуть явні неполадки в ній. Ви завжди можете розраховувати на консультацію професійних сантехніків.

Фарба

З огляду на старий стан будинку, висока ймовірність того, що на деяких ділянках фарба вже облупилася. Це може статися і на зовнішніх, і на внутрішніх стінах. Однак доглянуті будинки можуть зберігати цілісність покриття десятиліттями. Під час зведення будівель до 1978 року використовували фарбу із вмістом свинцю. Тому бажано дізнатися, в якому році з’явився будинок. Можливо, стару фарбу видалили, а поверхню покрили матеріалами, нешкідливими для навколишнього середовища.

Ремонт і перебудови

Незважаючи на гарний, здавалося б, стан старого будинку, завжди є можливість змінити, відновити або виправити те, що було зроблено. Як мудрий покупець, обговоріть з колишнім господарем необхідність ремонту несправностей до продажу. Якщо такий варіант можливий, то продавець візьме на себе частину витрат на ці роботи.

Використовувані будівельні матеріали

В кожного покупця свої уподобання в плані стилю та архітектури будинку. Більшість старих будівель виконано з цегли та каменю. Вони, як правило, міцніші за сучасні будівлі. Однак трапляються житлові будівлі, побудовані з різних будівельних матеріалів. Якщо ви хочете придбати довговічний і безпечний будинок, поцікавтеся, з чого він побудований. Стіни і дах, як правило, можуть бути зроблені з бетону або виготовлені з панелей, що містять небезпечний азбест.

Наступний запис
Купуємо будинок з ділянкою, на що звернути увагу насамперед
Попередній запис
Що таке елітна нерухомість
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг