ETERNA LAW юридична фірма

ETERNA LAW – юридична компанія європейського рівня, з більш ніж двадцятирічною історією успіхів в Україні та країнах СНД.

Заснована 2002 року в Україні, ця фірма сьогодні визнана однією з найкращих у регіоні та має чотири представництва (у Києві, Алмати, Ризі та Дюссельдорфі), що об’єднує понад 60 висококваліфікованих спеціалістів у різних галузях юриспруденції.

Зокрема, фірма має унікальний досвід у консультуванні клієнтів у всіх сферах корпоративного права та M&A, оподаткування, міжнародних фінансів, нерухомості, відповідності, судової практики, прав людини, застосування регуляторних норм, управління боргами, міжнародного арбітражу, грального бізнесу тощо. Серед клієнтів фірми – представники різних секторів промисловості, великого і середнього місцевого та міжнародного бізнесу, урядові та неурядові організації, міжнародні фонди.

Компанія не тільки надає юридичні консультації своїм клієнтам, а й стає повноцінним бізнес-партнером, який глибоко розуміє особливості діяльності клієнта та його потреби, пропонуючи унікальні рішення для досягнення його бізнес-цілей.

Юридичні компанії
Наступний запис
Mitrax юридична компанія
Попередній запис
Юридична компанія СТАЙЛІНГ
Інші компанії
Популярні статті
Додати відгук
  • Якість
  • Ціна
  • Сервіс