Dentons юридична фірма

Dentons – світовий юридичний гігант, що об’єднує у собі 12,550 фахівців з юриспруденції в більш ніж 160+ містах та 80+ країнах. Наша місія полягає в сприянні розвитку, захисту, навігації та фінансуванні бізнесу клієнтів. Підтримуючи ідеї поліцентризму та наполегливо дотримуючись принципів інклюзії, різноманітності, рівних прав і ESG, ми ставимо під сумнів стереотипи та статус-кво. Це допомагає нам зосередитися на тому, що дійсно справляє вплив на вас.

Dentons в Україні надає широкий спектр юридичних послуг у різних сферах економіки. Сила глобальної мережі компанії Dentons дозволяє допомагати клієнтам з найрізноманітніших юридичних питань. Поєднуючи міжнародний досвід і глибокі знання українського законодавства з індивідуальним підходом до кожного клієнта, юристи пропонують передові та ефективні юридичні рішення найвищого рівня.

Адвокати київського офісу Dentons мають великий досвід надання консультацій міжнародним фінансовим інституціям, компаніям, що займаються нерухомістю, комерційним інститутам та інвестиційним банкам, страховим компаніям, інвестиційним фондам, міжнародним організаціям, а також приватним особам та некомерційним організаціям у всіх галузях економіки. Юристи київського офісу Dentons володіють англійською та українською мовами, надаючи консультації з врахуванням найкращої міжнародної практики.

Юридичні компанії
Наступний запис
Амбер юридична компанія
Попередній запис
Юридична фірма Лекс – Lex Legal
Інші компанії
Популярні статті
Додати відгук
  • Якість
  • Ціна
  • Сервіс