Які акції забудовників допоможуть заощадити на покупці квартири

акції забудовників київ

Акції забудовників застосовуються з метою залучення більшої кількості покупців. Але при вирішенні скористатися однією з пропозицій слід визначити, наскільки реальна вигода від такої угоди.

Види акцій

У певні періоди своєї діяльності забудовники починають проводити акції на покупку квартири. На таке рішення впливає безліч факторів: починаючи з елемента маркетингової політики і закінчуючи сформованим нестійким положенням організації.

Забудовником можуть проводитися такі акції:

1. Зниження цін за квадратний метр. Такий хід найчастіше застосовується для залучення покупців на початкових етапах будівництва. Однак зустрічаються відносно низькі ціни і при завершеному будівництві до здачі об’єкта в експлуатацію. Останнє застосовується, якщо забудовнику необхідно швидше завершити процедуру виконання проекту.

2. Подарунки за придбання квартири. Покупці можуть отримати житло з обстановкою, цифровий носій з дизайн-проектами, паркувальне місце. Зрозуміло, що така акція не стане основоположною при вирішенні придбати квартиру. Але вона все-таки здатна заощадити частину коштів.

3. Приваблива іпотека. Ця акція передбачає попередню домовленість між кредитором і забудовником на надання іпотечних канікул (зниження суми щомісячного платежу вдвічі до здачі об’єкта будівництва) покупцям житла. Особливо актуальна така акція для покупців, які змушені знімати житло до закінчення будівництва.

4. Розстрочка від забудовника. Зазвичай термін розстрочки становить 1-3 роки, набагато рідше він дорівнює періоду будівництва. Розстрочка передбачає виплату першого внеску 10-50% і розподіл решти суми на запропонований період.

5. Обмін старої квартири на нову. Тут покупець економить час на продаж наявного житла. Забудовник викуповує квартиру у клієнта і укладає договір на нову житлоплощу. Такий бонус часто поширюється і на непогашену іпотечну квартиру.

Зверніть увагу:

Оскільки купівля нерухомості за різними акціями і знижкам може таїти в собі безліч прихованих юридичних ризиків, радимо звертатися до адвоката з питань покупки нерухомості. Досвідчений адвокат перевірить всі документи і надасть необхідні рекомендації для здійснення успішної операції.

Наскільки дешевше можна купити квартиру за акції забудовників

Купівля квартири не здійснюється спонтанно. Угоді передують, як правило, безліч дій потенційного покупця. Порівнюються ціни у різних забудовників, аналізується швидкість будівництва, визначається вигода від акційної пропозиції.

Квартира по акції зі зниженням цін за квадратний метр виявиться дешевше. Але це працює, якщо до проведення акції забудовник штучно не підняв вартість квартир. Інакше житло обійдеться по тій же ціні, що і в іншого забудовника без бонусних пропозицій.

Відсоток зниження вартості об’єкта зазвичай становить 4-10 пунктів. Але і це не мало, так як ціни на квартири високі. Якщо ж забудовник пропонує більш 10% знижки, то це привід задуматися про реальність пропозиції.

Поради позичальникам: як купити нову квартиру дешевше

Якщо вирішено скористатися іпотекою при придбанні квартири в новобудові, для економії коштів слід дотримати кілька рекомендацій:

  • вивчити пропозиції забудовника, раптом є акція типу іпотечних канікул;
  • збільшити перший внесок по іпотеці, цей хід зменшить основний борг перед банком, отже, підсумкова вартість житла виявиться нижче;
  • вибрати кредитора, що пропонує низьку ставку по іпотеці (навіть зниження на 1% дає відчутну економію);
  • звертатися до кредитору за реструктуризацією боргу при необхідності.

Найдешевшим варіантом залишається покупка об’єкта на нульовому циклі будівництва. Але тут доведеться звертатися тільки в банки, акредитовані нерухомість, що будується в Києві.

Наступний запис
Як вибрати будівельну компанію для ремонтів і будівництва
Попередній запис
Новостройка чи вторинка: розбираємо одну цікаву теорію
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг