Оренда квартири з правом викупу

Оренда квартир з правом викупу

Договір оренди з можливістю купівлі – це договір, в якому орендар має можливість придбати нерухомість після закінчення обговореного терміну https://thecapital.com.ua/uk/arenda-kvartir-v-kieve/ оренди квартири в Києві. Загальна сума майна буде віднімається від щомісячних платежів, які вносить орендар. Цей тип договору дуже привабливий особам, зацікавлених у купівлі будинку, але які, апріорі, немає достатніх економічних можливостей щодо його придбання.

Хоча орендна плата не повинна бути вищою, ніж зазвичай, необхідно враховувати, що в більшості випадків потенційний мешканець, якого зацікавила оренда з правом викупу, має внести свого роду депозит, щоб отримати доступ до оренди з можливістю купівлі. Таким чином, орендодавець дає гарантію, що орендар має намір придбати. Цей депозит буде втрачено, якщо орендар залишає житло раніше строку.

Як працює оренда з можливістю купівлі між фізичними особами?

Він працює наступним чином:

 1. Підписується договір оренди, у якому встановлюється пункт про опцію купівлі-продажу. Цей контракт має містити юридичні вимоги, які обумовили у попередньому розділі.
 2. Максимальний термін оренди минув. У орендаря є фіксований максимальний термін для здійснення права на покупку, передбаченого договором.
 3. Якщо покупка має бути здійснена, суми, які вже були виплачені як орендна плата, віднімаються, як зазначено в договорі.
 4. Якщо купівлю не буде здійснено, фізична особа втратить депозит.

Недоліки договору оренди з можливістю купівлі для орендодавця:

 1. Ризик того, що орендар вирішить не купувати наприкінці договору оренди.
 2. Неможливість продати квартиру третім особам на час оренди, навіть якщо з’явилася краща пропозиція.
 3. Ціна нерухомості фіксується на момент підписання договору та не може бути змінена згодом.

Переваги договору оренди з можливістю купівлі для орендодавця:

 1. Висока премія початкового депозиту – це хороша та висока страховка, яка може покрити виселення.
 2. Якщо ринок перебуває у поганому стані, це спосіб почати отримувати дохід та забезпечити майбутні продажі. Особливо якщо знайти житло  https://thecapital.com.ua/luchshie-rayony-kieva-reyting в кращих районах міста Києва.
 3. Податкові пільги від орендної плати, які дуже соковиті у звичайному житлі, можуть бути вираховані.

В цілому договір оренди з можливістю купівлі вигідний тільки для власника, коли через ринкову депресію або кризу не може продати свій будинок на даному етапі. В іншому випадку цей варіант набагато вигідніший для орендаря.

Наступний запис
Успішний старт бізнесу в Києві: вибір офісу та ключові аспекти оренди
Попередній запис
Оренда побутівок для проживання та робочого персоналу
Подібні статті
5 /5
На основі оцінки 1

Відгук від 1 користувача

  • 7 місяців тому

  Достатньо цікава схема купівлі-продажу нерухомості. Хоча оренда житла з викупом на ринку України не сильно розповсюджена. Проте обговорення на форумах свідчать, що є люди, для яких вигідні такі умови.

Додати відгук
 • Рейтинг