Переваги добової оренди квартир

переваги добової оренди квартир

В уявленні більшості людей квартиру орендують на довгий час, щонайменше на кілька місяців, проте в наш час існує й інший вид знімання – подобова оренда квартири.

Особливості короткочасного винайму житла

Поняття подобової оренди передбачає користування квартирою від кількох годин до кількох діб, зазвичай до тижня, рідко – до 2 тижнів. Під кількома годинами також мається на увазі й одна година, хоча на 60 хвилин квартири здаються значно рідше. А в основному мінімальний час оренди 3 години.

Оренда квартири подобово – це варіант вибору для більшості людей, яким потрібно пробути в іншому місті короткий час. Такі квартири ще називаються готельними і не випадково. Фактично це і є готельний номер. Інші можливості – це винайняти номер у звичайному готелі, міні-готелі або зупинитися у родичів-друзів.

Основні плюси подобової оренди

Порівняно зі звичайним готельним номером оренда квартири на добу:

  1. Дешевше в кілька разів (номінально в 2, реально в 3-4 рази). Номінально – за кількістю грошей, які потрібно заплатити за квартиру. Реально – за комфортністю, затишком і зручністю, тобто в переважній більшості квартир, що здаються на добу, є санвузол (навіть у найдешевших варіантах). Номер у готелі з такими зручностями в кілька разів дорожчий, ніж стандартний.
  2. Квартира – не кімната, якою є звичайний номер у готелі. У ній кілька приміщень, де можуть проводити час, а то й ночувати люди.
  3. Практично в кожній квартирі є кухня, де можна самостійно (або не дуже) готувати улюблену їжу, зберігаючи здоров’я і гроші.
  4. Кімната в готелі із кабельним ТБ, безлімітним інтернетом, пральною машиною, феном, посудомийною машиною, електрочайником, кавоваркою, DVD, новими м’якими меблями (або в хорошому стані) коштуватиме таких грошей, що за місяць життя в готелі збереться сума, необхідна для купівлі житла в невеликому місті. Утім, із пральною та посудомийною машиною взагалі малоймовірно знайти номер .
  5. Конфіденційність. Для готелю це неіснуюче поняття. Документи перевіряють у всіх. У тому числі у гостей тих, хто там оселився. Запросити дівчину на романтичне побачення в готель – гроші на вітер. Та й погоджуються в готель прийти тільки ті з дам, яким це не вперше.
  6. Вигідніше по годинах. Номер у готелі зазвичай не здають на години, а квартиру для оренди можна знайти навіть на одну годину, що обійдеться у багато разів дешевше. Через цю особливість квартири погодинно винаймають для різних бізнес-зустрічей, переговорів, тренінгів, семінарів із коучингу, навіть конфіденційних ділових обідів….
  7. Якщо пошукати, то можна знайти квартиру для відзначення свят чи просто вечірок. Не всі господарі на це згодні, але в готель взагалі неможливо привести всю свою студентську групу. Спроби швидко і різко припиняються за участю працівників правоохоронних органів.

Навіть відрядникам, які все життя роз’їжджають по готелях, вигідніше, зручніше і звичніше орендувати квартиру подобово. Тепер у подобових квартирах оформляють усі необхідні платіжні документи для пред’явлення в бухгалтерію до оплати витрат на відрядження: форма 3-Г, чек або прибутково-касовий ордер, акт приймання-здачі робіт, договір короткострокової оренди квартири.

Відповіді на часті запитання

Як рахується подобова оренда квартири?

Під цим висловлюванням розуміють оренду квартири менше ніж на місяць або кілька тижнів. Оплата здійснюється за формулою "сума за 24 години × кількість днів". По суті це форма короткострокової оренди.

Наступний запис
Оренда приміщення під магазин
Попередній запис
Оренда офісу в бізнес-центрі
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг