Юрист/Адвокат з новобудов в Києві

Пріоритетним завданням юридичного сервісу «Центр Перевірки Нерухомості» є надання якісних юридичних послуг із супроводу купівлі-продажу квартир у новобудові. Юристи юридичних компаній з новобудов зроблять Вашу покупку вигідною та безпечною.

Відомо, що купівля житла у новобудові є найбільш ризикованою для покупця. Найчастіше забудовник пропонує купити квартиру в будинку, що знаходиться лише на стадії будівництва котловану. У рекламних банерах Вам можуть запропонувати знижку на таку квартиру або дуже низьку ціну. Маркетингові акції та знижки завжди привабливі. Хочеться купити щось хороше та бажано дешевше. Але де гарантії, що будинок справді збудується і що Ви отримаєте обіцяне право власності на куплену житлову площу?

Обирайте юриста для консультації

При покупці квартири насамперед звертайте увагу на документацію забудовника. Вона має бути оформлена належним чином згідно із законодавством України. Важливо щоб продавець надав повний пакет документів. Іноді покупець стає жертвою суто через банальну неуважність, коли не звернули увагу, що будинок будуватиметься на земельній ділянці без оформлення права власності, або оренди.

До небезпечних ризиків можна віднести такі порушення:

  • підроблені дозвільні документи (або вони взагалі відсутні);
  • незаконна, або напівзаконна схема вкладення грошей у будівництво;
  • квартира знаходиться у банківській заставі;
  • квартиру купують одразу кілька людей.

Щоб запобігти шахрайським задумам недобросовісних забудовників завжди перед покупкою робіть юридичний аудит документації новобудови. Це допоможе уникнути скритих невигідних пунктів та виявити шахраїв.

Звертайтесь до експертного юриста/адвоката з новобудов у Києві! Як правило співробітництво починається з підписання договору про надання юридичних послуг. У договорі вказується конкретна послуга та вартість.

Ви отримуєте результат виконаної роботи юристом за обраної Вами юридичної послуги у сфері купівлі продажу нерухомості.

Відповіді на запитання

В юридичному каталозі виберіть компанію, яка підходить Вашим критеріям щодо вирішення проблеми. Телефонуйте на зазначений телефон, або висилайте заявку на поштову скриньку.

Як правило розгорнута консультація юриста являється платною. У кожного адвоката чи юриста свої власні розцінки. Вони залежать від складності запитання. Тому доречно в телефонному режимі запитати у фахівця, чи зможе він надати консультацію по вайберу або скайпу.

Ми лише приблизно можемо констатувати про середні ціни на ринку юридичних послуг:

  • усна консультація 500 грн / год,
  • письмова консультація 800 грн.,
  • написання позовної заяви 700 грн.
  • юридичний аудит новобудови від 2000 грн.
  • написання притензії від 500 грн.
Додати відгук
  • Рейтинг