Як уникнути помилок під час укладання угоди з нерухомістю

як уникнути помилок під час укладання угоди з нерухомістю

Придбання або продаж квартири – процес непростий, який супроводжується вирішенням численних проблем. Успішність угоди залежить не тільки від вибору прийнятного житла. Важливо не піддатися на виверти аферистів. Шахраї винаходять різні прийоми з метою обману наївних громадян і заволодіння значними сумами. Щоб не потрапити в правовий капкан, користуються послугами професіоналів.

Чого варто побоюватися під час здійснення угоди

Практика придбання та продажу житла свідчить: існують усілякі хитрощі для обману як продавців, так і покупців. Наприклад, під час здійснення угоди укладають договір завдатку. Потрібно бути дуже уважним під час підписання документа, щоб не пропустити приховані умови про неповернення грошей. Тому варто показати договір юристу, який розпізнає прихований зміст документа.

Не виключається також, що продавці виявляться фальшивими, тобто такими, що не мають права на подібні операції. У результаті покупці залишаються не тільки без нерухомості. Громадяни також втрачають витрачені кошти. Позбудетеся придбаного житла також у тому випадку, коли йдеться про квартиру під заставою.

Перш ніж зважитися на дорогу угоду, з’ясуйте, чи не прописані на квадратних метрах діти. Не виключена й інша несподіванка – наявність зареєстрованої фіктивної фірми. Довірте юристу перевірку і такого питання, як законність приватизації житла. Неприємним сюрпризом стає накладення арешту на квартиру, про який не знав покупець. Краще заздалегідь дізнатися, чи перебуває квартира під арештом у судових реєстрах.

Фахівцям з нерухомості доводилося стикатися зі всілякими варіантами шахрайства. Спираючись на практику, професіонали виявляють прихований умисел і попереджають можливі неприємності, наприклад, що стосується:

  • незаконного будівництва;
  • наявності проблемних документів;
  • договори купівлі-продажу з фіктивними умовами тощо.

Беручи участь в укладанні угоди, фахівець врахує всі принципово важливі моменти і своєчасно вживе необхідних заходів. Слід розуміти, що юридичний супровід угоди з нерухомістю під керівництвом досвідченого експерта дійсно убезпечить від різних неприємних ситуацій. В даному випадки юрист є третьою особою, яка не має вигод в даній операції. Отже він буде об’єктивно ставитися до своєї роботи.

В чому користь юридичного супроводу угоди з нерухомістю

Правове сприяння при підписанні договору купівлі-продажу традиційно надають фахівці адвокатських компаній. Кваліфіковані та професійні юристи завжди працюють на совість. Під час укладення угод з нерухомістю вони здійснюють:

  • оцінку житла;
  • юридичну експертизу документів;
  • супровід підписання договору тощо.

Фахівці агентств нерухомості мають достатній досвід для того, щоб розібратися з будь-якою проблемою. За бажання можна звернутися до юриста юридичної компанії, який дасть вичерпну інформацію з питання, що цікавить клієнта. Будуть здійснені такі дії, як перевірка:

  • правоздатності сторін на предмет відчуження нерухомості;
  • юридичної чистоти об’єкта;
  • пропонованого договору купівлі-продажу тощо.

За наявності необхідного пакета документів приступають до підписання договору. Правова підтримка може знадобитися під час його виконання. Коли виникають серйозні розбіжності, професійний юрист звертається до відповідних інстанцій. Не виключається розірвання договорів або вирішення інших проблем у судовому порядку.

Наступний запис
Як оскаржити договір дарування
Попередній запис
Переваги орендованого житла
Подібні статті
Додати коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Заповніть це поле
Заповніть це поле
Будь ласка, введіть правильний email.