Короткострокова оренда квартири

короткострокова оренда квартири

В наш час найкращою альтернативою дорогим номерам у готелях, особливо в тих життєвих ситуаціях, коли приміщення потрібне на дуже короткий термін, стала оренда квартир на годину.

Варіанти погодинної оренди можуть бути найрізноманітнішими. Наприклад, найекономнішим буде знімання кімнати в окремій і недорогій квартирі, а найдешевшим – номер на годину в шикарному погодинному готелі.

При цьому в останньому випадку не мається на увазі, що за стіною сусідньої кімнати буде хтось ще. Вартість зупинки в готелях безпосередньо пов’язана з більш солідним і якісним сервісом. Там є стійка адміністратора, за якою цілодобово чергують менеджери, тому в будь-який час, у будь-який момент можна вирішити те чи інше питання. При всьому цьому на виході є можливість зловити таксі або поставити на пару-трійку годин свою машину на стоянку, яка майже завжди є в наявності. Крім того, в таких готелях кімнати на годину доповнюють приємні дрібниці у вигляді пляшечки шампанського і коробки з шоколадними цукерками.

Без сумніву, короткострокова оренда квартири є найпопулярнішим варіантом для романтичних побачень у столиці. І це не дивно! Така нерухомість порадує своїх гостей власною кухнею, ванною, туалетом і присутністю хороших меблів, а також різної побутової техніки. Будь-якому гостю сподобається можливість зварити філіжанку кави в найбільш сприятливий для цього момент. Дійсно, в такому місці на вас чекає повноцінний домашній затишок і комфорт.

Квартиру на годину обирають найрізноманітніші категорії населення, але найбільше їх полюбляє молодь за величезну різноманітність цін і варіантів. Водночас таке житло ідеально підійде для приїжджих, які змушені чекати на наступний рейс упродовж кількох годин, а сидіти на вокзалі або гуляти по незнайомому місту в них, на жаль, немає жодного бажання.

Ще одним вагомим плюсом знімання житла на короткий термін є повна конфіденційність. Звісно, що паспорт з вас все одно запитають, оскільки погодинні квартири або кімнати не призначені для відвідування неповнолітніми.

Наступний запис
Основні рекомендації для купівлі квартири дешево
Попередній запис
Схеми придбання квартири на первинному ринку в Україні
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг