Основні рекомендації для купівлі квартири дешево

купівля квартири дешево

Інвестиція заради майбутнього житла

При цьому способі покупець економить близько 30% від ринкової вартості побудованого житла. Покупець вносить оплату ще на початку будівництва будинку. Але в період кризи покупець піддає себе ризику. Для отримання достовірної інформації потрібна консультація або юриста, або спробувати розібратися самому. Для цього потрібно ознайомитися з положенням, яке роз’яснює принципи будівництва будинків із внесенням оплати на першому етапі. Також потрібно обов’язково перевірити надійність забудовника, тобто перевірити відгуки інших покупців.

Коли потрібно терміново продати житло

Цей спосіб дає змогу заощадити близько 10% від вартості. Тому краще дати оголошення самому на сайтах, де продають нерухомість і потім займатися “моніторингом” ринку. Що оперативніше діяти, то швидшим буде результат. Але краще звернутися по допомогу в агентство, яке займається нерухомістю. Бо з’являються шахраї, які заманюють покупця низькими цінами, а потім з отриманим завдатком зникають незабаром.

Квартира без ремонту

Даний варіант хороший для тих, у кого є постійна робота і дохід, завдяки яким вони можуть подбати про майбутнє. Є можливість менше витратити під час купівлі, потім ці гроші можна використовувати надалі просто для ремонту. Також під час купівлі квартири без ремонту можна менше витратитися в разі, якщо у продавця мало часу для цього.

Житло з невиплаченим кредитом

Нині з’явилися квартири, господарі яких виставляють їх через кризу на продаж, бо не можуть виплачувати кредит далі. Їх можна придбати на чверть дешевше. Але тут покупцеві доводиться мати справу з банком і він уже може поставити свої умови.

Квартири з малою площею

Цей варіант для людей, яким потрібно тимчасово десь жити. Для цього вони можуть придбати квартиру з малою площею. Таке житло можна підібрати в гуртожитку у вигляді кімнати. А ще, як варіант, може бути квартира-студія, а також малосімейка.

Якщо врахувати ці поради, то є можливість вибору житла за низькою ціною.

Наступний запис
Купівля квартири: хитрощі ріелторів
Попередній запис
Короткострокова оренда квартири
Подібні статті
Додати відгук
  • Рейтинг